Звіт

щодо проведеної роботи за 2019-2020 навчальний рік завідувачки відділу художньої самодіяльності Алімушкіної С.О.


Робота відділу у 2019-2020 навчальному році побудована за художньо-естетичним напрямом та була спрямована на виявлення і підтримку обдарованих дітей, розвиток творчого потенціалу учнівської молоді області, забезпечення якості та доступності позашкільної освіти та формування вмінь і навичок за інтересами, забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку.


Керуючись частиною 2 ст. 43, частиною 1 ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 14 Закону України «Про освіту», на виконання Указу Президента України від 12 червня 2015 року №334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015, з метою формування національно свідомої, активної, всебічно розвиненої, патріотично налаштованої української молоді, складений та втілений в життя план організаційно-масових та обласних заходів з дітьми та учнівською молоддю.


Навчальний рік відділу відкрила урочиста акція до Дня Прапора «Прапор вільної держави-найдорожчий із святинь» в якій прийняло участь понад 1000 мешканців міста різних вікових категорій.


- Підготовлено і проведено святковий концерт до Дня Шахтаря у

м. Торецьк, в якому прийняли участь понад 270 вихованців колективів художньої самодіяльності. Святом насолоджувалися більше ніж 1200 глядачів.


- 02.09.2019 до Дня Знань для учнів опорної школи проведена театралізована вистава.


  • Для залучення обдарованих дітей, підлітків, юнацтва та молоді було

проведено День відкритих дверей (02.09.19-15.09.2019).


  • Підготовлено і проведено святковий театралізований концерт до Дня

Дошкілля для працівників дошкілля області, в якому прийняли участь понад 300 вихованців дитячих колективів області. На концерті були присутні понад 700 найкращих працівників Дошкілля області.



  • Для семінару практикуму для керівників гуртків ЗП (ПТ) О

підготовлено і роздруковано збірник «План заходів з національно-патріотичного виховання для учнівської молоді області» .


  • Для вихованців палацу проведено тематичний захід Історія

Голодомору «Вогонь скорботи в серці на віки» (у фойє Палацу презентація на екрані та свічка пам`яті), який протягом дня відвідало понад 800 батьків та дітей.


  • В листопаді у Палаці НКМЗ м. Краматорськ та ДНЗ «Маріупольський

центр професійно-технічної освіти» проведено ювілейний V Відкритий обласний фестиваль-конкурс української пісні серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Донецької області, який проходив за трьома категоріями: І категорія – 15-17 років, ІІ категорія – 18 і старше, ІІІ категорія – «Ансамбль».

У Фестивалі взяли участь заклади професійної (професійно-технічної) освіти, а саме: ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», Слов’янський професійний машинобудівний ліцей, Торецький професійний ліцей, ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей», ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище», Краматорське вище професійне училище, ДНЗ «Білицький професійний ліцей», Білозерський професійний гірничий ліцей, ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», Костянтинівський професійний будівельний ліцей, Селидівський професійний ліцей, ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти», Гірницьке професійно-технічне училище, Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса; заклади вищої освіти, а саме: КЗ «Костянтинівський медичний коледж», Донбаський державний коледж технологій та управління, Костянтинівський індустріальний технікум ДВНЗ «ДонНТУ», КЗ «Бахмутський педагогічний коледж», Машинобудівний коледж ДДМА, Краматорський коледж технологій та дизайну, навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії. ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти», Маріупольський професійний ліцей, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей, Маріупольський професійний ліцей будівництва, Маріупольський професійний ліцей автотранспорту, Маріупольський професійний ліцей сфери послуг, Маріупольське вище металургійне професійне училище, Маріупольський професійний ліцей сфери послуг і торгівлі, Волноваське професійно-технічне училище, ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Красногорівське вище професійне училище»; заклади вищої освіти, а саме: КЗ «Маріупольський медичний коледж», Маріупольський коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Маріупольський державний університет.


Журі за кількістю набраних балів розподілили місця між учасниками таким чином:


I категорія:

Гран-прі – Єрьоменко Анастасія, Олександрівський професійний аграрний ліцей,

I місце – Філатова Вероніка, ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»,

II місце – Першке Кристина, Білозерський професійний гірничий ліцей,

III місце – Артем Єфремов, ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей».

II категорія:

I місце – Мажара Ольга, КЗ «Бахмутський педагогічний коледж»,

ІІІ місце – Кононова Ксенія, Донбаський державний коледж технологій та дизайну, Мішина Ольга, ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище»,

Ансамбль:

IІ місце – КЗ «Бахмутський педагогічний коледж»,

ІІІ місце – ансамбль «Світанок», Краматорське вище професійне училище.


I категорія:

I місце – Пономарьова Вероніка, Маріупольський професійний машинобудівний ліцей,

II місце – Єрьоменко Андрій, Маріупольське вище металургійне професійне училище,

III місце – Крайня Ольга, Маріупольське вище металургійне професійне училище.

II категорія:

I місце – Губська Аліна, Маріупольський державний університет,

II місце – Лісова Юлія, Маріупольський державний університет, Целенко Павло, Маріупольський державний університет,

ІІІ місце – Скиба Анастасія, Маріупольський коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».


  • 18.11.2019 у м. Торецьк на базі Торецького професійного ліцею

підготовлено і проведено захід до Дня Гідності та Свободи в Україні «Біль мого народу», який складався з відеопрезентації документальних фільмів про останні революційні події 2013-2014рр та інтерактивній грі в якій прийняли участь дві команди Торецького професійного ліцею та Донбаського державного коледжу технологій та управління.



  • 06.12.2019 учасники ВІА Палацу та вихованці студії циркового

мистецтва на чолі завідувачки відділу художньої самодіяльності прийняли участь у святковому концерті до Дня Збройних сил України для мешканців Костянтинівського району


  • 07.12.2019. підготовлено та проведено тематичну концертну програму

до Дня Збройних сил України для Костянтинівського відділу поліції, учасників ООС, в якій прийняли участь понад 150 учасників колективів художньої самодіяльності Палацу. Концертний зал Костянтинівської школи мистецтв зустрів виконавців аншлагом.


  • 13.12.2019 спільно з Костянтинівським відділенням поліції

Бахмутського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області підготовлено і проведено міський етап конкурсу «Правничі ігри», в якому взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти м. Костянтинівка.


  • 16.12.2019 на базі Дружківського Центру Естетичного виховання

підготовлено і проведено Фестиваль найкращих ОЦТК «Вершина 2019», в якому прийняли участь вихованці студії циркового мистецтва «Каскад», ВІА та методисти Палацу. Понад 270 учасників та 800 глядачів аплодували найкращим педагогам та вихованцям ОЦТК


  • 17.12.2019-20.12.2019 підготовлено і проведено естрадно-ігрове

видовище для дітей області та міста Гостини Св. Миколая. На базі Донбаського державного педагогічного університету для дітей області. Благодійні заходи для дітей д/с міста, Костянтинівської СЗШІ № 32. Спільно з Костянтинівським відділом поліції для дітей Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Костянтинівка.


  • 21.12.2019-28.12.2019 підготовлено і проведено новорічні вистави для

дітей, підлітків та юнацтва «Crazy Новий рік» та «Новорічне Party Go»


  • 15.01.2020 підготовлено та проведено пролог і фінал Обласного

фестивалю Різдвяних традицій «Різдвяне диво».


- 22.01.2020 на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище» підготовлено і проведено літературно-музичну композицію до Дня Соборності України «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг» та інтерактивна тематична гра «Правничі ігри» між собою змагались команди

ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», Краматорське вище професійне училище, ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище», ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище». На заході були присутні почесні гості: офіцери об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу об’єднаних сил міста Краматорськ.


  • 19.02.2020 на базі ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної

освіти» провів інтерактивну інтелектуальну гру до Міжнародного дня рідної мови «Магія рідного слова». Правильно відповідаючи на питання конкурсів, виконуючи різні запропоновані завдання, команди отримували бали. За перебігом конкурсів слідкувало журі. По закінченню гри команди отримали почесні грамоти:
І місце — ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти.
ІІ місце — ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей».


  • 22.02.2020 проведено Звітній концерт студії циркового мистецтва

«Каскад» в якому прийняли участь понад 140 вихованців та понад 500 глядачів.


- 23.02.2020 проведено Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв «Пісня над Бугом», в якому взяли участь 600 вихованців з м.Бахмут, м.Дружківка, м.Добропілля, м.Краматорськ, м.Слов’янськ, м.Лиман, м.Торецьк, м.Маріуполь, Костянтинівки, Білозерська, Часового Яру, Білицького, смт. Святогорівка, смт. Велика Новосілка та Мангушського району.

За результатами протоколів оцінювання журі обласного етапу Фестивалю, визначили переможців наступним чином:


у номінації «Драматичний жанр» Читці-декламатори

І вікова категорія

І місце

Марія Євженко, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.

ІІ місце

Єлізавета Вельчер, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.

ІІІ місце

Кіра Аборончикова, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Моць М.М.


ІІ вікова категорія

І місце

Єгор Князев, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.

ІІ місце

Варвара Потоцька, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.

ІІІ місце

Олександр Макаров, Лиманський міський центр позашкільної роботи Лиманської міської ради, керівник Маркова О.М.


ІІІ вікова категорія


І місце

Артур Радченко, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.

ІІ місце

Павло Грабовий, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.

Микита Салтовський, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.

ІІІ місце

Юлія Шмарова, Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, керівник Шаповалова Л.М.


ІV вікова категорія

ІІ місце

Богдан Павлов, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.

Дарья Будько, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.

ІІІ місце

Анастасія Гарага, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.


V вікова категорія

І місце

Анна Овчаренко, Лиманський міський Центр позашкільної роботи, керівник Овчаренко Р.Р.

ІІІ місце

Анастасія Холодна, Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне будівельне м. Краматорська».




у номінації «Драматичний жанр» Театральне мистецтво ІІ вікова категорія

І місце

Дмитро Корінецький, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.


ІІІ вікова категорія

ІІ місце

Театр-студія «4-ий поверх», Естрадні ляльки, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Шульга А.О., Шульга В.В.


ІV вікова категорія

І місце

Колектив сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.


Змішана вікова категорія

І місце

Колектив сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.


ІІ місце

Театральна студія «4-ий поверх», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Моць М.М.


ІІІ місце

Колектив сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.


у номінації «Драматичний жанр» Театри мод І вікова категорія

ІІ місце

Театр-моди «Vilein», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Подрез О.О.


ІІІ вікова категорія

ІІ місце

Художній зразковий колектив «Театр моди «Моді Юн», Бахмутський міський центр дітей та юнацтва.

Театр-моди «Vilein», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Подрез О.О.


ІV вікова категорія

І місце

Студія естетичного розвитку та моделінгу «Шанель», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.


у номінації «Вокал» Естрадна пісня

Солісти І вікова категорія

І місце

Ніка Телега, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.

ІІ місце

Мілана Мороз, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.

ІІІ місце

Мілана Солосєнко, вокально-хореографічна студія «Мікс-мажор», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Щербатова-Катюк О.Є., Полякова В.В.


ІІ вікова категорія


І місце

Ксенія Князькова, народний вокальний ансамбль «Червона калина», Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, керівник Ланевська В.Є.

Даніїл Зацарний, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, керівник Коваленко В.В.

ІІ місце

Анастасія Яцина, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Мелашенко О.Г.

ІІІ місце

Максим Сліпушкін, ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж», керівник Скляр Л.А.


ІІІ вікова категорія

І місце

Олександр Скирденко, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.

Руслан Рєппа, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.

ІІ місце

Анастасія Алексієнко, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.

ІІІ місце

Каміла Федосієнко, Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, керівник Петрова Ю.О.


ІV вікова категорія

І місце

Вікторія Дем’янова, ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж», керівник Скляр Л.А.

Світлана Коломієць, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.

ІІ місце

Ольга Рижеголова, Народний вокальний ансамбль «Червона калина», Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, керівник Ланевська В.Є.

ІІІ місце

Діана Циганок, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, керівник керівник Коваленко В.В.

Єлизавета Чередниченко, студія естрадної пісні, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бубнова Н.С.


V вікова категорія

І місце

Крістіна Першке, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Жмур Т.В.

ІІ місце

Ольга Мажара, Вокальний ансамбль «Надія», Комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.

Ольга Качан, Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська».


Мала форма

І вікова категорія

І місце

Дует: Софія Синиця та Катерина Польська, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Щербатова-Катюк О.Є., Полякова В.В.

ІІ місце

Дует: «Смайлики», Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Мелашенко О.Г.


ІІ вікова категорія

І місце

Тріо «Happy boys» народного вокального ансамблю «Червона калина», Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, керівник Ланевська В.Є.

ІІ місце

Квартет «Капель», Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Мелашенко О.Г.

ІІІ місце

Дует «Дзвіночки», Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Мелашенко О.Г.

ІV вікова категорія

І місце

Дует «ЛеКсУс»: Валерія Петренко та Ксенія Тютюнник, студія естрадної пісні комунального закладу «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бусарова Л.І.

Ансамбль

ІІ вікова категорія

І місце

Вокальний ансамбль «Мрія», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Жмур Т.В.

«Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat», ансамбль «Індиго», Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ, керівник Петренко Г.М.


ІІІ вікова категорія

І місце

Вокальний ансамбль «Надія», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.


ІV вікова категорія

І місце

Вокальний ансамбль «Надія», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.

ІІ місце

Народний художній колектив вокальна студія «Сольвейг» Ансамбль «Нон стоп», Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська», керівник Куриленко І.В.


у номінації «Вокал»

Народний спів

Солісти ІІІ вікова категорія

І місце

Владислава Підлісна, Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська», керівник Куриленко І.В.

ІІ місце

Анастасія Чернишова, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.


V вікова категорія

І місце

Єлізавета Костіна, Краматорський коледж ДонНУЕТ, керівник Кравченко О.В.

ІІ місце

Надія Кривсун, Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17.

Ансамбль

ІІ вікова категорія

І місце

Ансамбль «Соловейко», Часовоярський центр дитячої та юнацької творчості, керівник Артюхіна З.Є.


ІV вікова категорія

І місце

«Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat», Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ, керівник Петренко Г.М.


у номінації «Інструментальна музика»

Солісти

ІІ вікова категорія

І місце

Максим Сергейчик, гурток Гітари, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бубнов А.Л.


Ансамбль

ІІІ вікова категорія

І місце

Ансамбль гітарістів Spanish guitar, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бубнов А.Л.


ІV вікова категорія

І місце

«Народний художній колектив» ансамбль українських інструментів «Козаченьки», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Єжижанський Є.В.


у номінації «Хореографія» Народна хореографія

Колективи І вікова категорія

ІІ місце

Колектив спортивного танцю «Грація», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Казак Н.В.

ІІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.


ІІ вікова категорія

ІІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.


ІІІ вікова категорія

І місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Первоцвіт», Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району м. Маріуполя» Маріупольської міської ради, керівник Білоконь О.А.

ІІ місце

Ансамбль народного танцю «Колорит», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Ткачук С.П.


ІV вікова категорія

І місце

Театр танцю «НЄПОСЄДИ», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Весько О.М.

ІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.

ІІІ місце

Ансамбль народного танцю «Колорит», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Ткачук С.П.


у номінації «Хореографія»

Сучасна хореографія

Мала форма І вікова категорія


ІІІ місце

Дует: Дарина Кайданик та Анастасія Шувакина, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


ІV вікова категорія

І місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


у номінації «Хореографія» Сучасна хореографія

Колективи І вікова категорія


І місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


ІІ вікова категорія


І місце

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.


ІІІ вікова категорія

ІІ місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.

Група «Каприз» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Мельннікова В.В.

ІІІ місце

Колектив спортивного танцю «Грація», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Казак Н.В.


ІV вікова категорія

ІІІ місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


Змішана вікова категорія

І місце

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.


у номінації «Хореографія» Бальна хореографія

Колективи ІІ вікова категорія

ІІІ місце

Ансамбль спортивного бального танцю «Перлина», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Вербицька М.О.


ІІІ вікова категорія

ІІІ місце

Ансамбль спортивного бального танцю «Перлина», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Мельннікова В.В.


Запропоновано до участі у VІІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» рекомендувати:

Марію Євженко, Арт-студія акторської майстерності «Престиж», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Цецхладзе Л.Р.;

Єгора Князева, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.;

Артура Радченка, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.;

Анну Овчаренко, Лиманський міський Центр позашкільної роботи, керівник Овчаренко Р.Р.;

Дмитра Корінецького, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.;

Колектив сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Афонічева А.Л.;

Студію естетичного розвитку та моделінгу «Шанель», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівник Зубенко І.М.;

Ніку Телегу, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.;

Ксенію Князькову, народний вокальний ансамбль «Червона калина», Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, керівник Ланевська В.Є.;

Даніїла Зацарного, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, керівник Коваленко В.В.;

Олександра Скирденка, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.;

Руслана Рєппу, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації м. Торецька, керівник Скляр Л.А.;

Вікторію Дем’янову, ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж», керівник Скляр Л.А.;

Світлану Коломієць, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.;

Крістіну Першке, Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Жмур Т.В.;

Дует: Софію Синицю та Катерину Польську, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Щербатова-Катюк О.Є., Полякова В.В.;

Тріо «Happy boys» народного вокального ансамблю «Червона калина», Центр дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, керівник Ланевська В.Є.;

Дует «ЛеКсУс»: Валерію Петренко та Ксенію Тютюнник, студія естрадної пісні комунального закладу «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бусарова Л.І.;

Вокальний ансамбль «Мрія», Білозерський освітньо-культурний центр Добропільської міської ради, керівник Жмур Т.В.;

«Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat», ансамбль «Індиго», Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ, керівник Петренко Г.М.;

Вокальний ансамбль «Надія», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Мороз О.М.;

Владиславу Підлісну, Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська», керівник Куриленко І.В.;

Єлізавету Костіну, Краматорський коледж ДонНУЕТ, керівник Кравченко О.В.;

Ансамбль «Соловейко», Часовоярський центр дитячої та юнацької творчості, керівник Артюхіна З.Є.;

«Народний художній колектив» вокальна студія «Heartbeat», Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ, керівник Петренко Г.М.;

Максима Сергейчика, гурток Гітари, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бубнов А.Л.;

Ансамбль гітарістів Spanish guitar, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Бубнов А.Л.;

«Народний художній колектив» ансамбль українських інструментів «Козаченьки», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Єжижанський Є.В.;

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.;

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Первоцвіт», Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району м. Маріуполя» Маріупольської міської ради, керівник Білоконь О.А.;

Театр танцю «НЄПОСЄДИ», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Весько О.М.;

Зразкову студію сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.;

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.

Обласний етап VІІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Галицькі барви»


у номінації «Хореографія» Народна хореографія

Колективи І вікова категорія

ІІ місце

Колектив спортивного танцю «Грація», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Казак Н.В.

ІІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.


ІІ вікова категорія

ІІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.


ІІІ вікова категорія

І місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Первоцвіт», Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району м. Маріуполя» Маріупольської міської ради, керівник Білоконь О.А.

ІІІ місце

Ансамбль народного танцю «Колорит», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Ткачук С.П.


ІV вікова категорія

І місце

Театр танцю «НЄПОСЄДИ», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Весько О.М.

ІІ місце

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.

ІІІ місце

Ансамбль народного танцю «Колорит», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Ткачук С.П.


у номінації «Хореографія» Сучасна хореографія

Мала форма І вікова категорія

ІІІ місце

Дует: Дарина Кайданик та Анастасія Шувакина, Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


ІV вікова категорія

І місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


у номінації «Хореографія» Сучасна хореографія

Колективи І вікова категорія


І місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


ІІ вікова категорія

І місце

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.


ІІІ вікова категорія

ІІ місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.

Група «Каприз» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Мельннікова В.В.

ІІІ місце

Колектив спортивного танцю «Грація», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Казак Н.В.



ІV вікова категорія

ІІІ місце

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.


Змішана вікова категорія

І місце

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.


у номінації «Хореографія» Бальна хореографія

Колективи ІІ вікова категорія

ІІІ місце

Ансамбль спортивного бального танцю «Перлина», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Вербицька М.О.


ІІІ вікова категорія

ІІІ місце

Ансамбль спортивного бального танцю «Перлина», Мангушський районний центр дитячої творчості, керівник Мельннікова В.В.


Запропоновано до участі у VІІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Галицькі барви» рекомендувати:

«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Непосиди», Центр дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради, керівник Румянцева Л.М., Татаренкова С.С.;

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Первоцвіт», Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району м. Маріуполя» Маріупольської міської ради, керівник Білоконь О.А.;

Театр танцю «НЄПОСЄДИ», комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Весько О.М.;

Зразкова студія сучасного танцю «Планета-L», Центр дитячої та юнацької творчості Костянтинівської міської ради, керівники Барбарік І.І., Аніщенко А.М.;

Театр танцю, комунальний заклад «Донецький Палац молоді «Юність», керівник Віноградова О.О.




- 04.03.2020 проведено Щорічний обласний огляд-конкурс з самодіяльної художньої творчості у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області у м. Маріуполь.

Було оглянуто: вокальних номерів – 35, хореографічних номерів – 11, театральних номерів – 11, інструментальних номерів – 6, оригінальних номерів – 3.

У Конкурсі взяли участь 10 закладів освіти, а саме:

- Волноваське професійно-технічне училище;

- ДНЗ «Маріупольський центр професійно-технічної освіти»;

- Маріупольський професійний ліцей сфери послуг;

- Маріупольський професійний ліцей;

- Маріупольський професійний ліцей автотранспорту;

- Маріупольський професійний ліцей сфери послуг і торгівлі;

- Маріупольський професійний машинобудівний ліцей;

- Маріупольське вище металургійне професійне училище;

- Маріупольський професійний аграрний ліцей.


У зв’язку з веденням карантину по всій території України проведення Щорічного обласного огляду-конкурсу з самодіяльної художньої творчості у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області у м. Краматорськ скасовано. Проведення конкурсу, підведення підсумків і заключний концерт перенесено. Дата буде з’ясована після завершення карантину.


- 06.03.2020 відбувся святковий концерт до Міжнародного Жіночого

Дня 8 березня у актовій залі Костянтинівського міського відділу поліції.


- 10.03.2020-15.03.2020 навчання ігровим технікам та проведенню

програм для дітей, підлітків, юнацтва та молоді на семінарі для завідуючих відділом ЛИ13 у м. Київ.


З 18.03.2020 у зв’язку з введенням карантину, Палац розпочав дистанційну роботу.


Дистанційна робота відділу


Березень


- Розроблено інтерактивну гру «Народжені в Україні» з вступною статтею и виставлено на сайт Палацу.


- Підібрано матеріал і написано статтю «Історія українського кінематографу» до якої розроблено та додано презентацію «Найкращі сучасні українські фільми» (трейлери сучасних українських фільмів) виставлено на сайт Палацу.


- Підготовлено матеріал і виставлено на сайт щодо проведення акції загального характеру на допомогу дітям, підліткам та юнацтву « Лист ровеснику: Я хочу розповісти про те, як проводжу свій час на карантині». Заплановано продовжувати листування на сайті Палацу з вихованцями та батьками.

- Підготовлено статтю у формі звернення до батьків і вихованців для проведення години спілкування (зворотній зв`язок) «Розвиток навичок культури спілкування та коректному поводженню один з одним під час надзвичайної ситуації в умовах карантину». Виставлено на сайт.


- Розроблено та додано у віртуальний метод. кабінет презентацію на тему: «Кінезіологія»


- Розроблено презентацію та написано статтю на 02.04.2020 р. до Міжнародного дня дитячої книги, матеріали надано для розміщення на сайті Палацу, та у віртуальному метод кабінеті.


- Розроблено презентацію «Безпека дітей в інтернеті» та написано статтю до Міжнародного дня інтернету на 04.04.2020 р., матеріали надано для розміщення на сайті Палацу, та у віртуальний метод кабінет.


- Надано інформацію для розміщення на сайті Палацу авторської Інтерактивної гри-конкурсі «Я знаю? Я знаю… Я знаю!» (розроблено Кузьміной В.В.)


- Висвітленні матеріали на сайті:

26 березня - День Національної гвардії України

  1. ерезня – Міжнародний день театру,

  1. квітня – День сміху,

5 квітня – перша Конституція України.


Квітень


  • Розроблено методичні рекомендації щодо проведення

Дня здоров’я. Виховна година-тренінг «Я буду здоровим!», та додано у віртуальний метод. кабінет


  • Підготувлено метод. матеріал на тему «Організація освітньо-виховного

процесу у позашкільному навчальному закладі»


  • Розроблено авторську інтерактивну гру-конкурс

«НАЙРОЗУМНІШИЙ» та надано інформацію для розміщення на сайті Палацу (Кузьміна В. В.)


  • Розроблено авторську презентацію для батьків та дітей Чарівна країна

«Мультляндія», написано статтю та поради батькам щодо Всеукраїнського Дня психолога.


  • Розроблено авторську презентацію до Міжнародного дня солідарності

молоді, написано статтю та надано інформацію для розміщення на сайті Палацу (Кузьміна В. В.)


  • Підготовлено та розміщено у віртуальному метод. кабінеті тренінг

«Пізнай себе – і ти пізнаєш світ».


  • Написано і опубліковано статтю «Українська пісня завжди з народом у

скрутні часи» та презентація «Співаймо разом».


  • Підготовлено і відібрано матеріали для відео звітів. Зроблено та

висвітлено 4 відео ролика: «Образотворче мистецтво», «Декараивно-прикладне мистецтво», «Хореографія», «Циркове мистецтво»


Відео звіт студії циркового мистецтва «Каскад» та гуртка образотворчого мистецтва «Уява» виставлено на сайті ОДА.


  • Підготовлено та висвітлено 7 відео круїзів з супроводжуючими

статтями 7 чудес України.


Статті на сайт згідно календаря історичних та пам’ятних дат в Україні на 2020 рік, а саме:


  • 07.04 - Всесвiтнiй день здоров'я.

  • 11.04 - Мiжнародний день визволення в'язнiв нацистських концтаборiв.

  • 18.04 - Мiжнародний день пам'яток i визначних мiсць.

  • 22.04 - Всесвiтнiй день Землi.

  • 26.04 - День Чорнобильської трагедії.


  • Тренінг : «Професійне самовдосконалення керівника гуртка».

Травень


  • Підготовлено та висвітлено на сайті Палацу і сайті ОДА відео роліки

до Дня пам’яті та примирення, До Дня Вишиванки (2), До Дня боротьби з табакокурінням «Дихай вільно».


- Розроблено авторську інтерактивну гру «Прокачай свій мозок» та

надано інформацію для розміщення на сайт Палацу (Кузьміна В.В.)


- Розроблено методичні рекомендації «Розвиток конструктивної

взаємодії з батьками в умовах позашкільного закладу» та додано до віртуального метод кабінету.


  • Розроблено авторську презентацію, написано статтю до Міжнародного

дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (8 травня) та надано інформацію для розміщення на сайт Палацу.


- Розроблено презентацію та написано сценарій до Всесвітнього дня

медичних сестер (12 травня)


- Розроблено методичні поради батькам, статтю, анкету та тест до

Міжнародного дня сімей та надано інформацію для розміщення на сайт Палацу.


- Висвітлення матеріалів на сайті згідно календаря історичних та пам’ятних дат в Україні на 2020 рік, а саме:

01.05 – Свято весни і праці.

08.05 - День пам’яті та примирення в Україні.
09.05 - День Перемоги.
10.05 – День Матері в Україні.
16.05 – День Європи в Україні.
Під час самоосвіти методистами відділу отримано:

  • Сертифікат «Документування управлінської діяльності закладу освіти по-новому»
  • Сертифікат «Розвиток уяви як складової творчого мислення молодших школярів»
  • Сертифікат «Номенклатура справ: правила складання та зразки»
  • Сертифікат «Критичне мислення для освітян»
  • Сертифікат «Медіаграмотність для освітян».

- Подяка за вагомий внесок у розвиток онлайн бібліотеки методичних матеріалів для вчителів;

- Грамота за активне використання інформаційно-комунікаційних технологій у педагогічній роботі;

- Грамота за високий професіоналізм, виявлений у процесі створення розвитку власної інформаційної сторінки в рамках проекту «Всеосвіта»;

- Грамота за активну участь в роботі, спрямований на підвищення якості освіти спільно з проектом «Всеосвіта»


В основу освітнього і виховного процесів відділу покладено повагу, любов до людини, бажання творити добро, небайдужість, збереження національного та культурного надбання нашої країни. І це правильно, бо за допомогою цих надбань народи духовно розвиваються, ушляхетнюються, підносять рівень свого світосприймання. У житті людини дуже важливими є почуття правди і добра. Мистецтво доповнює ці два елементи ще поняттям краси.


Ми часто замислюємося над сучасним станом освіти, виховання і культури в українському суспільстві, стараємось пізнати їх надбання та з’ясувати, як те духовне багатство ми можемо й повинні використати на благо нашого народу.

Робота відділу спрямована не тільки на їх збереження, а і на використання їх для плекання відчуття правди, добра та краси в житті громадян. Саме збереження минулого та розвиток у майбутньому допоможуть нам свідомо стати одним народом.Тому відділ художньої самодіяльності знаходить та займається з дітьми та дорослими, які бажають віддавати часточку душі на розвиток освіти, виховання і культури.

Ми трепетно відносимося до людей з якими працюємо і завжди наголошуємо, що серед усіх геніальних винаходів людства одне з провідних місць займає сім’я, родина. Ми одна родина, і не важливо скільки тобі років 4 чи 90, у нас є одна ідея і бажання творити, бути вихованими та освіченими саме це об’єднує нас.