Дмитро Анатолійович Денисенко

Дмитро Анатолійович Денисенко

Методист відділу декоративно-прикладної і технічної творчості

Відділ декоративно-прікладної і технічної творчості

Сторінка гуртка

Тетяна Володимірівна Єгорова

Тетяна Володимірівна Єгорова

Методист відділу декоративно-прикладної і технічної творчості

Відділ декоративно-прікладної і технічної творчості

Елла Володимірівна Тімошіна

Елла Володимірівна Тімошіна

Методист відділу художньої самодіяльності

Відділ художньої самодіяльності

Вікторія Вікторівна Кузьміна

Вікторія Вікторівна Кузьміна

Методист відділу художньої самодіяльності

Відділ художньої самодіяльності

Ірина Іванівна Деркач

Ірина Іванівна Деркач

Методист відділу организаційно-масової і методичної роботи

Відділ организаційно-масової і методичної роботи

Людміла Василівна Клекоцюк

Людміла Василівна Клекоцюк

Культорганізатор відділу организаційно-масової і методичної роботи

Відділ организаційно-масової і методичної роботи

Антон Леонідович Бубнов

Антон Леонідович Бубнов

Керівник гуртка

Вокально-інструментальний ансамбль

Сторінка гуртка

Едуард Євгенович Биченко

Едуард Євгенович Биченко

Керівник гуртка

Вокально-інструментальний ансамбль

Сторінка гуртка

Ольга Миколаївна Мороз

Ольга Миколаївна Мороз

Керівник гуртка

Вокальний ансамбль «Надія»

Сторінка гуртка

Наталя Миколаївна Савченко

Наталя Миколаївна Савченко

Керівник гуртка

Гурток зі спортивної роботи

Сторінка гуртка

Наталя Вікторівна Казак

Наталя Вікторівна Казак

Керівник гуртка

Колектив спортивного танцю «Грація»

Сторінка гуртка

В’ячеслав Юрійович Кожухар

В’ячеслав Юрійович Кожухар

Керівник гуртка

Гурток циркового мистецтва

Сторінка гуртка

Юлія Григорівна Кожухар

Юлія Григорівна Кожухар

Керівник гуртка

Гурток циркового мистецтва

Сторінка гуртка

Світлана Павлівна Ткачук

Світлана Павлівна Ткачук

Керівник гуртка

Колектив естрадного танцю

Ольга Олександрівна Віноградова

Ольга Олександрівна Віноградова

Керівник гуртка

Театр танцю

Сторінка гуртка

Поліна Вікторівна Куслаєнко

Поліна Вікторівна Куслаєнко

Керівник гуртка

Театр танцю

Сторінка гуртка

Анна Олександрівна Шульга

Анна Олександрівна Шульга

Керівник гуртка

Театр-студія «4-поверх»

Сторінка гуртка

Валентина Василівна Шульга

Валентина Василівна Шульга

Керівник гуртка

Театр-студія «4-поверх»

Сторінка гуртка

Микола Миколайович Моць

Микола Миколайович Моць

Керівник гуртка

Театр-студія «4-поверх»

Сторінка гуртка

Михайло Олександрович Кобзар

Михайло Олександрович Кобзар

Керівник гуртка

Гурток зі спортивної роботи

Сторінка гуртка

Ольга Володимірівна Череватенко

Ольга Володимірівна Череватенко

Керівник гуртка

Колектив «Всезнайка» (Гурток образотворчого мистецтва «Уява»)

Сторінка гуртка

Наталя Сергіївна Бубнова

Наталя Сергіївна Бубнова

Керівник гуртка

Студія естрадної пісні

Сторінка гуртка

Марк Андрiйович Санжаревський

Марк Андрiйович Санжаревський

Керівник гуртка

Колектив бального танцю «Фортуна»

Сторінка гуртка

Єврейський Олег Миколайович

Єврейський Олег Миколайович

Керівник гуртка

Гурток зі спортивної роботи

Сторінка гуртка

Гулій Людмила Григорівна

Гулій Людмила Григорівна

Керівник гуртка

Гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Сторінка гуртка