Розклад занять колективів художньої самодіяльності

Колектив, керівник, кабінет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Студія естрадної пісні Бубнова Н.С. каб.304

15.00-15.45(1) 15.55-16.40 17.00-17.45(2) 17.55-18.40

15.00-15.45(2інд) 16.00-16.45(2) 16.55-17.40 18.00-18.45(3) 18.50-19.35

15.00-15.45(1) 15.55-16.40 17.00-17.45(3) 17.55-18.40

16.00-16.45(2) 16.55-17.40 18.00-18.45(3) 18.55-19.40 19.45-20.30(3і)

2

Студія естрадної пісні Бусарова Л.І. Костянтинівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 32 Донецької обласної ради

15.15-16.00(1)

8.00-8.45(2інд.) 8.50-9.35(2) 9.40-10.25 10.30-11.15(1) 11.20-12.05 12.10-12.55(1ін)

14.15-15.00(1) 15.05-15.50(2)

3.

Студія естрадної пісні концертмейстер Хара А.В.

15.00-15.45(1НБ) 15.55-16.40 17.00-17.45(2НБ) 17.55-18.40

16.00-16.45(2НБ) 16.55-17.40 18.00-18.45(3НБ) 18.50-19.35

14.00-14.45(1Б) 14.55-15.40 16.00-16.45 (2Б) 16.55-17.40 17.50-18.35 (3Б) 18.45-19.30

14.00-14.45(1К) 15.00-15.45(2К) 16.30-17.15(3К) 17.20-18.05

14.00-14.45(1Б) 14.55-15.40 16.00-16.45 (2Б) 16.55-17.40 17.50-18.35 (3Б) 18.45-19.30

4.

Вокальний ансамбль «Надія» Мороз О.М.

м. Бахмут

ЗОШ № 2 каб.311

12.30-13.15(1) 13.25-14.10 14.30-15.15(2) 15.25-16.10 16.20-17.05 17.30-18.15(5)

11.35-12.20 (інд.) 12.30-13.15(3) 13.25-14.10 14.30-15.15(4) 15.25-16.10 16.20-17.05

14.10-14.55(3) 15.05-15.50 16.10-16.55(4) 17.05-17.50 18.00-18.45

13.20-14.05(3) 14.15-15.00 15.20-16.05(інд.)

11.30-12.15(1) 12.25-13.10 13.30-14.15(2) 14.25-15.10 15.20-16.05 16.30-17.15(5) 17.30-18.15(інд.)

5.

Вокально-інструментальний ансамбль Биченко Е.Є.

каб.309

14.00-14.45(1) 14.55-15.40 16.00-16.45 (2) 16.55-17.40 17.50-18.35 (3) 18.45-19.30

14.00-14.45(1) 14.55-15.40 16.00-16.45 (2) 16.55-17.40 17.50-18.35 (3) 18.45-19.30

10.00-10.45(1) 10.55-11.40 12.00-12.45 (2) 12.55-13.40 14.00-14.45 (3) 14.55-15.40

6.

Вокально-інструментальний ансамбль

Бубнов А.Л.

каб.304, 309

16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 18.00-18.45 (5) 18.50-19.35

15.00-15.45 (1) 16.00-16.45 (2) 16.55-17.40 18.00-18.45 (3) 18.50-19.35

16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 18.00-18.45 (5) 18.50-19.35

15.00-15.45 (1) 16.00-16.45 (2) 16.55-17.40 18.00-18.45 (3) 18.50-19.35

16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 18.00-18.45 (5) 18.50-19.35

10.00-10.45 (1) 11.00-11.45 (2) 11.55-12.40 13.00-13.45(3) 13.55-14.40

7.

Гурток циркового мистецтва Кожухар Ю.Г. каб.313

13.00-13.45(1) 14.00-14.45 (3) 14.55-15.40 16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 17.50-18.35

13.00-13.45(2) 14.00-14.45(інд.) 15.00-15.45(5) 15.55-16.40 17.00-17.45(пост.)

13.00-13.45(1) 14.00-14.45 (3) 14.55-15.40 16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 17.50-18.35

13.00-13.45(2) 14.00-14.45(інд.) 15.00-15.45(5) 15.55-16.40

13.00-13.45(1) 14.00-14.45 (3) 14.55-15.40 16.00-16.45 (4) 16.55-17.40 17.50-18.35

8.

Гурток циркового мистецтва Кожухар В.Ю. каб.317

13.00-13.45(1) 14.00-14.45(інд.) 15.00-15.45(пост.) 16.00-16.45(3) 16.55-17.40 17.50-18.35

11.10-11.55(4) 12.10-12,55(5) 15.00-15.45(2) 15.55-16.40

13.00-13.45(1) 14.00-14.45(інд.) 15.00-15.45(пост.) 16.00-16.45(3) 16.55-17.40 17.50-18.35

11.10-11.55(4) 12.10-12,55(5) 15.00-15.45(2) 15.55-16.40

11.10-11.55(4) 13.00-13.45(1) 14,00-14.45(2) 14.55-15.40 16.00-16.45(3) 16.55-17.40 17.50-18.35

9.

Театр танцю Віноградова О.О. каб.320

13.45-14.30(4інд) 14.30-15.15(1) 15.20-16.05 16.10-16.55(3) 17.00-17.45 17.50-18.35

13.45-14.30(4) 14.30-15.15(2) 15.20-16.05 16.10-16.55(3) 17.00-17.45 17.50-18.35

13.45-14.30(2інд) 14.30-15.15(2) 15.20-16.05 16.10-16.55(1) 17.00-17.45 17.50-18.35(4)

9.45-10.30(4інд) 10.30-11.15(2) 11.20-12.05 12.10-12.55(3) 13.00-13.45 13.50-14.35(3інд)

10.30-11.15(1) 11.20-12.05 12.10-12.55(4)

10

Театр танцю Куслаєнко П.В. каб.322

13.30-14.15(1) 14.30-15.15(2) 15.30-16.15(3) 16.20-17.05 17.10-17.55 18.00-18.45(4інд)

16.30-17.15(4) 17.20-18.05 18.10-18.55

14.00-14.45(1) 15.00-15.45(2) 16.00-16.45(3) 16.50-17.35 17.40-18.25

14.00-14.45(1) 15.00-15.45(2) 16.30-17.15(3) 17.20-18.05

11

Театр танцю

Вєсько О.М.

м. Бахмут ЗОШ № 18 1 блок хореографічний зал

15.00-15.45(1) 15.50-16.35 17.00-17.45(2) 17.50-18.35

15.00-15.45(1) 15.50-16.35 17.00-17.45(2) 17.50-18.35

12.50-13.35(2)

12

Театр танцю

Клекоцюк Л.В.

КЗ «Костянтинівський медичний коледж»

17.15-18.00(1) 18.05-18.50

17.15-18.00(2) 18.05-18.50

17.15-18.00(1) 18.05-18.50

16.15-17.00(2) 17.05-17.50 18.00-18.45(інд)

13

Колектив спортивного танцю «Грація» Казак Н.В.

м. Бахмут

БМНД зал № 27

14.00-14.45(2) 14.50-15.35 17.00-17.45(1)

14.00-14.45(3) 14.50-15.35 15.45-16.30(2) 16.35-17.20 18.00-18.45(4) 18.50-19.35

14.00-14.45(3) 14.50-15.35

15.00-15.45(2) 15.50-16.35 17.00-17.45(1) 18.00-18.45(4) 18.50-19.35

14.00-14.45(3) 14.50-15.35

14

Колектив народного танцю

Ткачук С.П.

м. Торецьк ЗЗСО № 8 каб.№ 25

16.00-16.45(1) 17.00-17.45(3) 17.50-18.35

16.00-16.45(2) 16.50-17.35 17.45-18 30(2інд.)

15.00-15.45(1) 16.00-16.45(1інд) 17.00-17.45(3інд)

17.00-17.45(3) 17.50-18.35

15.00-15.45(1) 16.00-16.45(2) 16.50-17.35

11.00-11.45(2) 11.50-12.35 13.00-13.45(3) 13.50-14.35

15

Ансамбль бального танцю «Фортуна» Савченко Є. В.

каб.301

15.00-15.45(1) 15.50-16.35 16.40-17 25(2) 17.30-18.15

10.00-10.45(1) 10.50-11.35 11.45-12.30(2) 12.35-13.20 13.30-14.15(інд.)

16

Ансамбль бального танцю «Фортуна» Санжаревський М.А. м. Торецьк ЗЗСО № 6 1 блок (група продовженого дня)

17.00-16745(3) 17.50-18.35

15.00-15.45(2) 15.50-16.35 17.00-17.45(1) 17.50-18.35

11.00-11.45(1) 11.59-12.35 13.00-13.45(2) 13.50-14.35 15.00-15.45(3) 15.50-16.35

11.00-11.45(1) 11.59-12.35 13.00-13.45(2) 13.50-14.35 15.00-15.45(3) 15.50-16.35

17

Театр-студія «4 поверх»

Моць М.М.

каб. 312

15.00-15.45(1) 15.50-16.35 16.40-17.25(1інд)

12.35-13.20(2інд) 13.25-14.10(2) 14.15-15.00 ЗОШ№ 5 16.00-16.45(3) 16.50-17.35

15.00-15.45(1) 15.50-16.35 16.40-17.25(3інд)

13.25-14.10(2) 14.15-15.00 ЗОШ№ 5

12.00-12.45(звед) 12.50-13.35 13.40-14.25 14.30-15.15(3) 15.20-16.05

18

Театр-студія «4 поверх»

Шульга В.В.

м. Торецьк ЗЗСО № 6 каб. № 13

15.00-15.45(1б) 16.00-16.45(1а) 16.50-17.35

15.00-15.45(2б) 16.00-16.45(2а) 16.50-17.35

15.00-15.45(3б) 16.00-16.45(3а) 16.50-17.35

15.00-15.45(1а) 16.00-16.45(1б) 16.50-17.35

15.00-15.45(2а) 16.00-16.45(2б) 16.50-17.35

10.00-10.45(3а) 11.00-11.45(3б) 11.50-12.35

19

Театр-студія «4 поверх» Шульга А.О. м. Торецьк

ЗЗСО № 6 фойє

15.00-15.45(1а) 16.00-16.45(1б) 16.50-17.35

15.00-15.45(2а) 16.00-16.45(2б) 16.50-17.35

15.00-15.45(3а) 16.00-16.45(3б) 16.50-17.35

15.00-15.45(1б) 16.00-16.45(1а) 16.50-17.35

15.00-15.45(2б) 16.00-16.45(2а) 16.50-17.35

10.00-10.45(3б) 11.00-11.45(3а) 11.50-12.35

20

Колектив «Всезнайка» Театр мод

Подрез О.О.

каб.318, хол

16.00-16.45(3) 16.55-17.40 18.00-18.45(3інд)

16.00-16.45(4інд) 17.00-17.45(4) 17.55-18.40

16.00-16.45(2) 16.55-17.40 17.50-18.35(1) 18.40-19.25

9.30-10.15(4) 10.25-11.10 11.30-12.15(1) 12.25-13.10 13.30-14.15(3) 14.25-15.10 15.30-16.15(2) 16.25-17.10

21

Колектив «Всезнайка» Образотворче мистецтво Череватенко О.В.

каб. 302

11.00-11.45(5)д/с 13.30-14.15(4інд) 14.30-15.15(1) 15.20-16.05 16.10-16.55(3) 17.00-17.45

11.00-11.45(6)д/с 13.30-14.15(5інд) 14.30-15.15(2) 15.20-16.05 16.10-16.55(3) 17.00-17.45

11.00-11.45(5)д/с

11.00-11.45(6)д/с 13.30-14.15(2інд) 14.30-15.15(1) 15.20-16.05 16.10-16.55(4) 17.00-17.45

11.00-11.45(2) 11.50-12.35 12.40-13.25(4) 13.30-14.15 14.20-15.05(1) 15.10-15.55 16.10-16.55(3) 17.00-17.45

22

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Денисенко Д.А.

м. Бахмут БЦПТО каб.14

18.30-19.15(1) 19.20-20.05

18.00-18.45(2) 18.50-19.35

18.30-19.15(1) 19.20-20.05

10.00-10.45(2) 10.50-11.35 11.40-12.25

23

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Хомук В.В.

каб.318

13.25-14.10(1) 14.25-15.10 15.25-16.10(інд.)

15.10-15.55(2) 16.05-16.50

8.30-9.15(2) 9.25-10.10 10.30-11.15(1) 11.25-12.10

24

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Гулій Л.Г.

каб.302

10.00-10.45(4)д/с1 11.00-11.45(5)д/с1 13.30-14.15(1) 14.25-15.10

10.00-10.45(6)д/с17 13.00-13.45(2)

13.55-14.40 ЗОШ5

10.00-10.45(4)д/с1 11.00-11.45(5)д/с1 13.30-14.15(1) 14.25-15.10

10.00-10.45(6)д/с17 13.00-13.45(2) 13.55-14.40 ЗОШ№ 16

11.00-11.45(2) 11.55-12.40 13.00-13.45(3) 13.55-14.40

25

Гурток зі спортивної роботи

Кобзар М.О.

Басейн м. Дружківка

14.15-15.00(А12-13)

15.15-16.00(В9-10) 17.15-18.00(А7-8)

14.15-15.00(А11-12)

15.15-16.00(В7-8) 18.15-19.00(В5-6)

14.15-15.00(А12-13)

15.15-16.00(В9-10) 17.15-18.00(А7-8)

14.15-15.00(А11-12) 15.15-16.00(В7-8) 18.15-19.00(В5-6)

14.15-15.00(А12-13) 15.15-16.00(В9-10) 17.15-18.00(А7-8)

10.30-11.15(А11-12)

11.30-12.15(В7-8 12.30-13.15(В5-6)

26

Гурток зі спортивної роботи

Савченко Н.М.

Басейн м. Дружківка

14.00-14.45(B11-12) 15.00-15.45(C11-12) 16.00-16.45(C9-10) 17.00-17.45(D7-8) 18.00-18.45(D5-6)

14.00-14.45(G11-12) 15.00-15.45(D9-10) 16.00-16.45(E7-8) 17.00-17.45(E5-6)

14.00-14.45(B11-12) 15.00-15.45(C11-12) 16.00-16.45(C9-10) 17.00-17.45(D7-8) 18.00-18.45(D5-6)

14.00-14.45 (G11-12) 15.00-15.45 (D9-10) 16.00-16.45(E7-8) 17.00-17.45(E5-6)

14.00-14.45(B11-12) 15.00-15.45(C11-12) 16.00-16.45(C9-10) 17.00-17.45(D7-8) 18.00-18.45(D5-6)

8.15-9.00(D9-10) 9.15-10.00 (G11-12) 10.15-11.00 (E7-8) 11.15-12.00 (E5-6)

27

Гурток зі спортивної роботи

Туяхова В.В..

Басейн м. Дружківка

16.45-17.30 17.45-18.30 18.45-19.30

16.15-17.00 17.15-18.00

15.45-16.30 16.45-17.30 17.45-18.30 18.45-19.30

28

Гурток зі спортивної роботи

Кущенко С.І.

Басейн м. Дружківка

14.00-14.45(E9-10) 15.00-15.45(F7-8) 16.00-16.45(D11-12)

15.30-16.15(F7-8) 16.30-17.15(E9-10) 17.30-18.15 (D11-12)

8.15-9.00(D11-12) 9.15-10.00(F7-8) 10.15-11.00 (E9-10)

29

Гурток зі спортивної роботи

Єврейський О.М. Басейн м. Дружківка

15.00-15.45(X9-10) 16.00-16.45(T7-8) 17.00-17.45(Z3-6)

14.45-15.30(K13) 15.45-16.30(L11-12) 16.45-17.30(M11-12)

15.00-15.45(X9-10) 16.00-16.45(T7-8) 17.00-17.45(Z3-6)

14.45-15.30 (K13) 15.45-16.30 (L11-12) 16.45-17.30 (M11-12)

15.00-15.45(X9-10) 16.00-16.45(T7-8) 17.00-17.45(Z3-6)

10.00-10.45(K13) 11.00-11.45(L11-12)

12.00-12.45(М11-12)

30

Гурток зі спортивної роботи

Поворознюк О.Б. Басейн м. Дружківка

12.30-13.15 13.30-14.15

12.30-13.15 13.30-14.15

12.30-13.15 13.30-14.15 16.00-16.45 17.00-17.45

12.30-13.15 13.30-14.15

12.30-13.15 13.30-14.15

12.15-13.00

13.15-14.00

14.15-15.00

15.15-16.00

16.15-17.00

17.15-18.00