Розклад занять колективів художньої самодіяльності на друге півріччя

Колектив

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1.

Народний художній ансамбль бального танцю «Фортуна»

Савченко Є.В.

каб.301

15.00-15.45 (1) 15.50-16.35

16.40-17.25 (2) 17.30-18.15

10.00-10.45 (1)

10.50-11.35

11.45-12.30 (2)

12.35-13.20

13.30-14.15 (інд)

2.

Народний художній ансамбль бального танцю «Фортуна»

Санжаревський М.А.

м.Торецьк

15.00-15.45 (4)

15.50-16.35

14.00-14.45(3)

14.50-15.35

16.00-16.45(2)

17.00-17.45(1)

15.00-13545 (4)

15.50-16.35

14.00-14.45(3)

14.50-15.35

16.00-16.45(2)

17.00-17.45(1)

11.00-11.45(1)

12.00-12.45(2)

13.00-13.45(3)

13.50-14.35

15.00-15.45(4)

15.50-16.35

3.

Колектив «Всезнайка»

Образотворче мистецтво

Череватенко О.В.

каб.302

13.00-13.45 (1)

13.50-14.35 ЗОШ 3

15.00-15.45 (2) 15.50-16.35

13.00-13.45 (1) 13.50-14.35ЗОШ3

15.00-15.45 (3)

15.50-16.35

16.45-17.30 (інд)

13.00-13.45 (1) 13.50-14.35 ЗОШ 3

15.00-15.45 (2)

15.50-16.35

16.45-17.30 (інд)

13.00-13.45 (3) 13.50-14.35

15.00-15.45 (2) 15.50-16.35

4.

Хореографічний колектив Народного художнього театра танцю

Куслаєнко П.В.

каб.322

14.00-14.45 (2)

14.50-15.35

15.45-16.30 (3)

16.35-17.20

14.00-14.45 (1)

15.00-15.45(4)

15.50-16.35

16.50-17.35(5)

17.40-18.25

14.00-14.45 (2)

14.50-15.35

15.45-16.30 (3)

16.35-17.20

14.00-14.45 (1)

15.00-15.45(4)

15.50-16.35

16.50-17.35 (5)

17.40-18.25

14.00-14.45(2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

10.00-10.45(1)

11.00-11.45(4)

11.50-12.35

12.50-13.35(5)

13.40-14.25

5.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Денисенко Д.А.

м.Бахмут ЗОШ №2

10.00-10.45 (1)

10.50-11.35

12.00-12.45 (2)

12.50-13.35

10.00-10.45 (1)

10.50-11.35

12.00-12.45 (2)

12.50-13.35

13.40-14.25

10.00-12.00 (1)

10.00-15.00 (2)

6.

Народна художня студія естрадної пісні

Алімушкіна С.О.

каб.311

17.00-17.45 (2)

17.50-18.35

17.00-17.45 (1)

17.50-18.35

10.00-10.45(1)

10.50-11.35

12.00-12.45(2)

12.50-13.35

14.00-14.45(інд)

7.

Гурток зі спортивної роботи

Кожухар В.Ю.

каб.313

15.45-16.30 (звед) 16.35-17.20

17.25-18.10

13.00-13.45 (1)

14.00-14.45 (2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

17.25-18.10

10.00-10.45 (4)д/с

11.00-11.45 (5)д/с

16.35-17.20 (звед) 17.25-18.10

13.00-13.45 (1)

14.00-14.45 (2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

17.25-18.10

10.00-10.45(4)д/с

11.00-11.45 (5)д/с

10.00-10.45 (1)

11.00-11.45(2)

11.50-12.35

12.40-13.25(3)

13.30-14.15

14.20-15.05

8.

Гурток зі спортивної роботи

Кожухар Ю.Г.

каб.313

13.00-13.45(1)

14.00-14.45(2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

17.25-18.10

16.00-16.45-(4)м.к.

16.50-17.35

17.45-18.30(5)м.к.

13.00-13.45(1)

14.00-14.45(2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

17.25-18.10

16.00-16.45-(4)м.к.

16.50-17.35

17.45-18.30(5)м.к

13.00-13.45(1)

14.00-14.45(2)

14.50-15.35

15.45-16.30(3)

16.35-17.20

17.25-18.10

16.00-16.45-(4) мед.кол.

16.50-17.35

17.45-18.30(5)м.к

9.

Вокальний ансамбль «Надія»

Мороз О.М.

м.Бахмут ЗОШ №2

каб.313

12.20-13.05(інд) 13.30- 14.15(3)

14.20-15.05

15.15-16.00 (4)

16.05-16.50

16.55-17.40

12.30-13.15(2)

13.20-14.05

14.30-15.15(5)

15.20-16.05

16.15-17.00(1)

12.20-13.05(інд) 13.30- 14.15(3)

14.20-15.05

15.15-16.00 (4)

16.05-16.50

16.55-17.40

11.40-12.25(2)

12.30-13.15

13.30-14.15(5)

14.20-15.05

15.15-16.00(1)

12.20-13.05(інд) 13.30- 14.15(3)

14.20-15.05

15.15-16.00 (4)

16.05-16.50

10.

Народний художній театр танцю

Віноградова О.О.

каб.320

14.00-14.45 (2) 14.50-15.35

15.40-16.25 (3) 16.30-17.15

17.20-18.05 (1)

18.10-18.55

13.15-14.00(2інд)

14.00-14.45 (2) 14.50-15.35(2пос)

15.40-16.25 (3) 16.30-17.15

17.20-18.05

13.15-14.00(4інд)

14.00-14.45 (2) 14.50-15.35

15.40-16.25 (1) 16.30-17.15

17.20-18.05 (1інд)

10.00-10.45 (3інд)

10.50-11-35 (3)

11.40-12.25

12.30-13.15(3пос) 13.20 -14.05 (4)

14.15-15.00(1пос)

10.50-11.35 (4) 11.40-12.25

12.30-13.15 (4пост)

11.

Народний художній

театр-студія «4-ый этаж»

Моць М.М.

каб.312

15.00-15.45 (1)

15.50-16.35

16.40-17.25 (1інд)

12.35-13.20 (2інд)

13.25-14.10 (2)

14.15-15.00ЗОШ5

16.00-16.45 (3)

16.50-17.35

15.00-15.45 (1)

15.50-16.35

16.40-17.25 (3інд)

13.25-14.10 (2)

14.15-15.00ЗОШ5

12.00-12.45(звед)

12.50-13.35

13.40-14.25

14.30-15.15(3)

15.20-16.05

12.

Народний художній театр-студія «4-ый этаж»

Театральний гурток

Каверіна І.І. каб.312

13.35-14.20 (1інд)

14.25-15.10(1)

15.15-16.00

12.30-13.15(2інд)

13.25-14.10(2)

14.15-15.00

15.10-15.55(3)

16.00-16.45

13.35-14.20 (1)

14.25-15.10

15.15-16.00

13.25-14.10(2)

14.15-15.00

15.10-15.55(3)

16.00-16.45

13.35-14.20 (1)

14.25-15.10

15.15-16.00

13.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Парахін А Г.

м.Бахмут ЗОШ№2 каб 313

17.30-18.15 (1)

18.20-19.05

17.30-18.15 (2)

18.20-19.05

17.30-18.15 (1)

18.20-19.05

15.00-15.45(2)

15.50-16.35

16.40-17.25

15.

Народна художня студія естрадної пісні

Бусарова Л.І.

школа-інтернат

14.25-15.10(1)

13.15-14.00 (2)

14.25-15.10(1)

8.00-8.45 (інд.)

8 50-9.35 (2)

9.40-10.25

10.30-11.15(1)

11.20-12.05

12.10-12.55 (інд.)

16

Народна художня студія естрадної пісні

Концертмейстер

Хара А.В.

14.00-14.45(2 т.тВ)

14.50-15.35

15.40-16.25(3 т.тВ)

16.30-17.15

17.20-18.05(1т.тВ)

18.10-18.55

14.00-14.45(1т.т.К) 15.00-15.45(4т.т.К)

15.50-16.35

17.00-17.45(2ст.п.)

17.50-18.35

14.00-14.45(2т.тВ

14.50-15.35

15.40-16.25(3т.тВ

16.30-17.15

17.20-18.05

15.00-15.45(4т.т.К.)

15.50-16.35

17.00-17.45(2ст.п.)

17.50-18.35

14.00-14.45(2т.т.В)

14.50-15.35

15.40-16.25(1т.т,В) 16.30-17.15

17.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Тягній І.В.

м.Бахмут ЗОШ№2

12.40-13.25 (1)

13.35-14.20 (2)

13.35-14.20 (1)

14.30-15.15 (2)

13.35-14.20 (1)

14.30-15.15 (2)

12.40-13.25 (1)

13.35-14.20 (2)

12.40-13.25 (2)

18.

Колектив естрадного танцю

Бабич Н.Ю.

м.Торецьк

15.00-15.45 (1)

16.00-16.45(2)

16.50-17.35

15.00-15.45 (1)

15.50-16.35

17.00-17.45 (2)

12.00-12.45 (1)

13.00-13.45(2)

13.50-14.35

19.

Колектив народного танцю

Ткачук С.П.

м.Торецьк

16.00-16.45(1)

17.00-17.45(3)

17.50-18.35

16.00-16.45(2)

16.50-17.35

17.45-18.30(2 інд)

15.00-15.45(1)

16.00-16.45(1 інд)

17.00-17.45(3 інд)

17.00-17.45(3)

17.50-18.35

15.00-15.45(1)

16.00-16.45(2)

16.50-17.35

10.00-10.45(2)

10.50-11.35

12.00-12.45(3)

12.50-13.35

20.

Народний художній театр-студія «4-ый этаж»

Театральний гурток

Шульга В.В.

м.Торецьк

15.00-15.45(1а)

16.00-16.45(1б)

16.50-17.35

15.00-15.45(2а)

16.00-16.45(2б)

16.50-17.35

15.00-15.45(3а)

16.00-16.45(3б)

16.50-17.35

15.00-15.45(1б)

16.00-16.45(1а)

16.50-17.35

15.00-15.45(2б)

16.00-16.45(2а)

16.50-17.35

12.00-12.45(3б)

13.00-13.45(3а)

13.50-14.35

21.

Народний художній театр-студія «4-ый этаж»

Театральний гурток

Шульга А.О.

м.Торецьк

15.00-15.45(1б)

16.00-16.45(1а)

16.50-17.35

15.00-15.45(2б)

16.00-16.45(2а)

16.50-17.35

15.00-15.45(3б)

16.00-16.45(3а)

16.50-17.35

15.00-15.45(1а)

16.00-16.45(1б)

16.50-17.35

15.00-15.45(2а)

16.00-16.45(2б)

16.50-17.35

12.00-12.45(3а)

13.00-13.45(3б)

13.50-14.35

22.

Вокально-інструментальний ансамбль

Биченко Е.Є.

каб.311

14.00-14.45(1)

14.50-15.35

15.45-16.30(2)

16.35-17.20

17.30-18.15(3)

18.20-19.05

14.00-14.45(1)

14.50-15.35

15.45-16.30(2)

16.35-17.20

17.30-18.15(3)

18.20-19.05

10.00-10.45(1)

10.50-11.35

11.45-12.30(2)

12.35-13.20

13.30-14.15(3)

14.20-15.05

23.

Вокально-інструментальний ансамбль

Бубнов А.Л.

каб.311

16.00-16.45(4)

16.55-17.40

17.45-18.30(5)

18.35-19.20

15.00-15.45(1)

15.55-16.40(2)

16.45-17.30

17.40-18.25(3)

18.30-19.15

16.00-16.45(4)

16.55-17.40

17.45-18.30(5)

18.35-19.20

15.00-15.45(1)

15.55-16.40(2)

16.45-17.30

17.40-18.25(3)

18.30-19.15

16.00-16.45(4)

16.55-17.40

17.45-18.30(5)

18.35-19.20

10.00-10.45(1)

10.55-11.40(2)

11.45-12.30

12.40-13.25(3)

13.30-14.15

24.

Народна художня студія естрадної пісні

Бубнова Н.С.

каб.320

15.00-15.45(1)

15.50-16.35

16.45-17.30(2)

17.35-18.20

14.30-15.15(2інд.)

15.25-16.10-(2)

16.15-17.00

17.10-17.55(3)

18.00-18.45

14.30-15.15(1)

15.20-16.05

16.15-17.00(3)

17.05-17.50

14.30-15.15(2)

15.20-16.05

16.15-17.00(3)

17.05-17.50

18.00-18.45(3інд.)

25.

Народна художня студія естрадної пісні

Студія сценічного руху

Клекоцюк Л.В.

каб.304, 311

17.00-17.45 (1)

17.50-18.35

17.00-17.45 (2)

17.50-18.35

10.00-10.45(2)

10.50-11.35

12.00-12.45(1)

12.50-13.35

14.00-14.45(інд

26.

Колектив «Всезнайка»

Театр мод

Подрез О.О.

каб.301

14.30-15.15(1)

15.20-16.05мед.кол

16.30-1.15(5а)

17.20-18.05.

18.10-18.55

.

14.30-15.15(1)

15.20-16.05мед.к).

16.30-1.15(5б)

17.20-18.05.

18.10-18.55

14.30-15.15(2)

15.20-16.05мед.к.)

16.30-1.15(5)

17.20-18.05

18.10-18.55

15.00-15.45(3)

15.50-16.35 ОШ5

13.00-13.45(3)

13.50-14.35

14.45-15.30(4)

15.35-16.20

16.30-17.15(зв.)

17.20-18.05

13.00-13.45(4)

13.50-14.35

14.45-15.30(2)

15.35-16.20

27.

Гурток декоративно-прикладного мистецтва

Хомук В.В.

каб.302

14.00-14.45(1)

14.50-15.35

14.00-14.45(1)

14.50-15.35

13.00-13.45(2)

13.50-14.35

14.45-15.30(1інд.)

13.00-13.45(2)

13.50-14.35

28.

Гурток зі спортивної роботи

Кобзар М.О.

Басейн

м.Дружківка

14.30-15.15 (В7-8)

15.30-16.15 (А7-8)

16.30-17.15 (В9-10

17.30-18.15 (В5-6)

13.30-14.15 (А11-12)

14.30-15.15 (А9-10)

15.30-16.15 (С7-8)

16.30-17.15 (А5-6)

17.30-18.15 (А3-4)

14.30-15.15 (В7-8)

15.30-16.15 (А7-8)

16.30-17.15 (В9-10

17.30-18.15 (В5-6)

13.30-14.15 (А11-12)

14.30-15.15 (А9-10)

15.30-16.15 (С7-8)

16.30-17.15 (А5-6)

17.30-18.15 (А3-4))

14.30-15.15 (В7-8)

15.30-16.15 (А7-8)

16.30-17.15 (В9-10

17.30-18.15 (В5-6)

8.30-9.15 (А5-6)

9.30-10.15 (С7-8)

10.30-11.15 (А9-10)

11.30-12.15 (А11-12)

12.30-13.15 (А3-4

29.

Зразковий ансамбль спортивного танцю «Грація»

Казак Н.В.

м.Бахмут

13.00-13.45(1)ОШ2

14.00-14.45(2)ОШ2

16.00-16.45(3)НД

16.50-17.35(5)НД

17.45-18.30(4)НД

18.35-19.20

16.00-16.45(3)НД

15.50-17.35(5)НД

17.45-18.30(4)НД

18.35-19.20

13.00-13.45(1)ОШ2

14.00-14.45(2)ОШ2

13.00-13.45(1)ОШ2

14.00-14.45(2)ОШ2

11.00-11.45(3)НД

12.00-12.45(5)НД

13.00-13.45(4)НД

13.50-14.35

30.

Гурток зі спортивної роботи

Пендер Є.С.

Басейн

м.Дружківка

13.00-13.45(В11-12)

14.00-14.45(С9-10)

15.00-15.45(Д7-8)

16.00-16.45(Д5-6)

14.30-15.15(Е7-8)

15.30-16.15(С5-6)

16.30-17.15(Д9-10)

17.30-18.15(Д11-12

18.30-19.15(Е9-10)

14.30-15.15(В11-12)

15.30-16.15(С9-10)

16.30-17.15(Д7-8)

17.30-18.15(Д5-6)

14.30-15.15(Е7-8)

15.30-16.15(С5-6)

16.30-17.15(Д9-10)

17.30-18.15(Д11-12

18.30-19.15(Е9-10)

13.30-14.15(В11-12)

14.30-15.15(С9-10)

15.30-16.15(Д7-8)

16.30-17.15(Д5-6)

8.30-9.15(С5-6)

9.30-10.15(Е7-8)

10.30-11.15(Д9-10)

11.30-12.15(Д11-12)

12.30-13.15(Е9-10

31.

Гурток зі спортивної роботи

Туяхова В.В..

Басейн

м.Дружківка

18.15-19.00(Е11-12)

19.15-20.00(Е9-10)

18.15-19.00(F9-10)

19.15-20.00(F5-6)

18.15-19.00(Е11-12)

19.15-20.00(Е9-10)

18.15-19.00(F9-10)

19.15-20.00(F5-6)

19.15-20.00(Е9-10)

32.

Гурток зі спортивної роботи

Кущенко С.І.

Басейн

м.Дружківка

12.45-13.30(А9-10)

13.45-14-30(F7-8)

12.45-13.30(А11-12)

13.45-14-30(B11-12)

12.45-13.30(А9-10)

13.45-14-30(F7-8)

12.45-13.30(B11-12)

12.45-13.30(А11-12)

13.45-14-30(F7-8)