Захист своєї країни — свята справа. З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави щорічно в день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День захисника та захисниць України. Любов до своєї країни, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбутнього на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам. Цього святкового дня вітаємо всіх, хто у різні часи виконував священний обов’язок захисника держави, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконував складні, пов’язані з ризиком для життя завдання. У цей день ми всі з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої подяки і вдячності людям, які захищали соборність і незалежність України в минулих століттях і продовжують її захист в 21 столітті.

Це свято спільне і для сивих ветеранів, і для тих хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.
У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» для здобувачів освіти з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України відбувся захід з практичною роботою «Захисник — це гордість України». Запрошених на захід почесних гостей воїнів-десантників військової частини А2120 дівчата привітали зі святом. До майстер-класу з виготовлення оберегів для військових долучилися і захисники. З задоволенням та позитивними емоціями учасники заходу власноруч сплели браслети на добробут та удачу. Урочисто дівчата подарували зроблені обереги військовослужбовцям.

Низький уклін нашим славним військовим за високий героїзм і мужність які вони сповна віддають задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.