Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. Сьогодні це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни.

Комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» було проведено розважально-ігрове свято «Подорож до міста веселих забав» для учнів Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7 Донецької обласної ради та вихованців санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто». У святі взяли участь близько 600 дітей.

Святковий настрій дарували вихованці вокального ансамблю «Надія», підготувавши яскраві музичні номери. На дітей чекали різні локації — музичних ігор «Я танцюю з тобою», спортивних естафет «Хто найспритніший», головоломка «Сірники-математики».

Діти з великим задоволенням один поперед одного брали участь у іграх та конкурсах. На майданчиках панувала атмосфера творчого пошуку та спортивного азарту. Було організовано безліч конкурсів, змагань але родзинкою заходу стали ляльки-гіганти, яких дуже полюбляють дітлахи. Вони привітали всіх присутніх зі святом, побажали гарного відпочинку, сонячного літа та веселого настрою.

Радісні діти були переповнені позитивними враженнями та емоціями, а це означає, що свято дитинства вдалося на славу!