20 лютого — особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. У цей день по всій Україні проводяться заходи, присвячені пам`яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. Українців, які гинули за честь, за волю, за право бути украинцем і за свою Батьківщину — назвали Небесною Сотнею.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України — від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

З метою вшанування Героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості у дітей та молоді, у КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» відбулися заходи:
— протягом тижня працювала виставка робіт вихованців гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Героям слава-вписано в серцях»;

17 лютого відбулася літературно-музична композиція «На варті наших душ — Небесна Сотня» за участю гуртків «4-й поверх» керівник Микола Моць, театр танцю керівник Поліна Куслаенко та представники сил ООС;

19-22 лютого на сайті Палацу опублікована відеопрезентація «Не серед нас та разом з нами. В серцях, у пам`яті, в думках» та відеоролик «На варті наших душ-Небесна Сотня» до вшанування Героїчної сотні, яка зробила перший крок та журавлиним ключем полинула у вирій вічності. Близько 1000 користувачів сайту долучились до просмотру.

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу поклали

душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!