Щорічно, в останню неділю вересня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників Дошкільної освіти.
Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» 27 вересня 2019 року у м. Дружківка, у КП «Дружківський міський парк культури та відпочинку» подарували працівникам дошкільної освіти області святковий концерт, присвячений Всеукраїнському Дню Дошкілля.

Всеукраїнський День Дошкілля — свято вдячності. І як добре, що у працівників дошкільної освіти є день, коли ми можемо висловити їм свою любов, повагу, захоплення. Тому святковий концерт став традиційним. Це шана тим, хто з чуйністю і розумінням виховує підростаюче покоління, яке у ХХІ столітті творитиме історію нашої країни.

Урочистою стала церемонія нагородження кращих з кращих працівників дошкільних закладів освіти. Приємним подарунком до свята стали музичні привітання колективів художньої самодіяльності КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».