Представники КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» 8-10 вересня 2020 р. прийняли участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник» який проводився у м. Святогірськ. Програма «Молодіжний працівник» розрахована на держслужбовців, задіяних у роботі з молоддю у регіонах, та лідерів молодіжних неурядових організацій у форматі спільного навчання.

Під час тренінгу були визначені основні етапи діяльності молодіжного працівника, метою якого є: формування регіональної молодіжної політики, створення умов для всебічної самореалізації молоді в різних сферах суспільного життя, розкриття та реалізації її потенціалу, захисту інтересів і прав.

У дружній, творчій обстановці учасники тренінгу опанували таки модулі :

— програма «Молодіжний працівник» і подальші можливості для учасників програми;

— сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю;

— мобілізація громади навколо молодіжних питань;

— механізми міжсекторного партнерства в молодіжній сфері;

— персональна компетенція.

На тренінг Програми «Молодіжний працівник» завітали представниці облдержадміністрації Донецької області, які познайомились з учасниками та побажали успіхів у втіленні здобутих навичок.

Діти та молодь мають багато цінних, життєвих сил та якостей. Тому нам потрібно працювати з молоддю, маючи за мету розвиток їхніх талантів, надання їм можливості служити своїй громаді та сприяти її перетворенням.