Звітний концерт є важливою віхою у творчому житті колективу, підсумком роботи за певний період часу, що узагальнює його творчий доробок. «Юність в обіймах України» — під такою назвою 08 червня 2021 року у Палаці культури та дозвілля відбувся звітній концерт колективів художньої самодіяльності КЗ «Донецький Палац молоді «Юність». На сцені сяяла різнобарвна палітра сузір`я талантів.

У концерті взяли участь: студія естрадної пісні, керівник Наталя Бубнова, вокально-інструментальний ансамбль, керівники Антон Бубнов, Едуард Биченко. Свою майстерність показали хореографічні колективи закладу, які представляють різноманітні напрямки танцювального мистецтва з міст Костянтинівка, Торецьк, Бахмут, а саме: театр танцю, керівники Ольга Віноградова, Поліна Куслаєнко, колектив спортивного танцю «Грація», керівник Наталя Казак, колектив народного танцю «Колорит», керівник Світлана Ткачук, театр танцю «Нєпосєди» керівник Ольга Вєсько, ансамбль бального танцю «Фортуна», керівники Євген Савченко, Марк Санжаревський. Свою вправність у виконанні складних елементів продемонстрували вихованці циркової студії «Каскад», керівники Юлія та В’ячеслав Кожухар. Сподобався глядачам і натхнені різноманітні виступи учасників театру-студії «4-й поверх», керівники Микола Моць, Анна та Валентина Шульга, театральний колектив «Лабораторія гри», керівник Ольга Місюра. Високим рівнем виконавської майстерності та володінням засобами вокально виразності відзначались виступи вокального ансамблю «Надія», керівник Ольга Мороз.

У фойє була представлена експозиція робіт вихованців образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Можна було побачити цікаві роботи з бісеру, вишивку (картини, рушники, вишиванки, ікони), квілінг, роботи з атласної і репсової стрічок в стилі «канзаші», ляльки-мотанки та в’язані іграшки, картини, аплікації, українські обереги тощо (керівники: Ольга Череватенко, Людмила Гулій, Вікторія Леонова, Дмитро Денисенко).

Під час концерту було вручено перші свідоцтва про позашкільну освіту. Депутат Краматорської міської ради Ганна Волобуєва привітала цьогорічних випускниць подарунками і побажала їм подальших успіхів на творчій ниві.

Привітати колективи Палацу прийшли почесні гості, колеги, партнери. Депутат Верховної Ради Валерій Гнатенко і міський голова Костянтинівки Олег Азаров нагородили грамотами кращі колективи і зазначили, що у регіоні живуть талановиті діти, що такі традиційні творчі звіти яскраво підтверджують, що у стінах Палацу ось уже 6 років панує творча атмосфера, вирує творче життя, яке об’єднує людей, у яких різні уподобання, але спільне одне — всі вони прагнуть нести радість, зробити своє і наше життя яскравішим, що за кожним витонченим рухом, за кожним поставленим номером стоїть щоденна наполеглива праця керівників, учасників колективу та батьків, подякували всім за те, що вони діляться своєю майстерністю і допомагають розкрити таланти, побажавши блискучих ідей, творчих успіхів та досягнення нових вершин.

Як завжди, не порушуючи усталених традицій, по завершенню кожного номеру грамотами і подяками були відзначені вихованці колективів та студій, їх батьки, керівники колективів.

Глядачі отримали велике задоволення та віддячили артистам щирими оплесками за яскраве свято.

Звітний концерт ще раз продемонстрував, що у закладі панує творча атмосфера, керівники та вихованці колективів знаходяться у постійному творчому пошуку. Всі вони завзято працюють, щоб збагачувати культуру регіону, зберігати, розвивати та поширювати українські традиції.

Наші таланти ще тільки починають рости.

Тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки далися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці.

І нехай щороку Палац поповнюється новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється наша галактика талантів.