У всьому світі 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, говорять про СНІД та про те, яку загрозу існуванню людства несе ця хвороба. Проблема ВІЛ/СНІДу з’явилась наприкінці XX ст. та переросла в епідемію яка загрожує всьому людству. ВІЛ-інфекція ніби перевіряє усіх нас на стійкість, людяність, виваженість, моральність, мудрість. І, в першу чергу, на відповідальність. Відповідальність щодо власного життя і життя тих, хто поруч з нами і хто прийде після нас.

Методичний відділ КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» не байдужий до проблем ВІЛ/СНІДу, тому на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею було презентовано слайд-програму «Знати сьогодні, щоб жити завтра» для учнівської молоді міста. В ході заходу учні почули змістовну інформацію про ВІЛ та СНІД, пройшли анонімне анкетування, а наприкінці заходу отримали засоби контрацепції від Донецького обласного благодійного фонду «Оберіг».

Маємо надію, що кожен учасник заходу усвідомить усю небезпеку, яку несуть ВІЛ/СНІД, зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції та буде пам`ятати про це щодня, а не тільки 1 Грудня — у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.