Номінація «Вокал»

Естрадний спів

І категорія

І місце

Хаджинова Софія, вокальний гурток «Веселі нотки» КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Ігор Подставньов;

ІІ місце

Любчик Дмитро, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Юрченко;

ІІІ місце

Антоненко Кіра, вокальна студія «Співаночки» Лиманського міського Центру позашкільної роботи, керівник Алла Ракитянська.

ІІ категорія

І місце

Бондар Вікторія, Донська ЗОШ І-ІІІ ст., Волноваської районної ради, керівник Яна Скрипник;

ІІ місце

Головченко Анна, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ», керівник Олександр Куриленко;

Холод Олександра, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Юрченко;

ІІІ місце

Кузьменко Владислава, Центр дитячої та юнацької творчості військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, керівник Оксана Мелашенко;

Павленко Аліна, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Юрченко.

Дует

ІІІ місце

Синиця Софія, Польська Катерина, Центр дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівка, керівник Оксана Щербатова-Катюк.

ІІІ категорія

І місце

Попова Софія, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ», керівник Олександр Куриленко;

Перебайло Єлизавета, гурток «Веселі нотки», КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Наталія Волошина;

ІІ місце

Скірденко Олександр, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк;

Ступицька Ганна, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Юрченко.

ІV категорія

І місце

Олефір Олександр, Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, керівник Галина Голубенко;

ІІ місце

Натальченко Юлія, Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, керівник Римма Кайгородова.

Квартет

Вокальний ансамбль «Нон стоп» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ», керівник Інна Куриленко.

Ансамбль

Ансамбль «Арго» Народного художнього колективу вокальної студії «Heartbeat» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, керівник Геннадій Петренко.

Народний спів

ІV категорія

ІІІ місце

Вокальний колектив «Фенікс» КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Вікторія Чернявська.

Номінація «Хореографія»

Сучасна хореографія

І категорія

І місце

Колектив спортивного танцю «Грація» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Озеро мрій», керівник Наталя Казак;

ІІ місце

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Веселі гноміки», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова;

ІІІ місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Слоненятко Бембала», керівник Тетяна Кайдалова.

ІІ категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «В джазі дівчата та хлопчики», керівник Тетяна Кайдалова;

ІІ місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Школа танцю», керівник Тетяна Кайдалова.

ІІІ місце

Колектив «Ритм» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Хіп-хоп», керівник Тетяна Дранко.

ІІІ категорія

І місце

Студія сучасного стилізованого танцю «Гармонія» Центру дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівка, номер «Українське попурі», керівник Тетяна Володимирова;

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Україночка моя», керівник Тетяна Кайдалова.

ІІ місце

Колектив спортивного танцю «Грація» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Східний реп», керівник Наталя Казак;

Колектив «Каприз» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Данс-модерн», керівник Віра Мельникова;

ІІІ місце

Танцювальна студія «Конфетті» Лиманського міського Центру позашкільної роботи, номер «LIFE ENERGY», керівник Світлана Пустовалова;

Колектив спортивного танцю «Грація» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Диско», керівник Наталя Казак.

ІV категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Пекельна кухня», керівник Тетяна Кайдалова;

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Фараони», керівник Тетяна Кайдалова.

VІ категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Диско», керівник Тетяна Кайдалова.

ІІІ місце

Танцювальний колектив «Flash» КЗ «Республіканського ЗОШ І-ІІІ ст. Нікольського району, номер «Мольфарки», керівник Ірина Гальперіна.

Народна хореографія

І категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Українська полька», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова.

ІІ категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Митусь», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова;

ІІ місце

Колектив «Ритм» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Хайтарма», керівник Тетяна Дранко;

ІІІ місце

Колектив «Хеппі денс» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Хава нагіла», керівник Тетяна Дранко.

ІІІ категорія

І місце

Колектив народного танцю «Колорит» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Віночок», керівник Світлана Ткачук;

ІІ місце

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Український козачок», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова;

Колектив спортивного танцю «Грація» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Баварський танець», керівник Наталя Казак;

ІІІ місце

Колектив народного танцю «Колорит» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Молдавський танець», керівник Світлана Ткачук;

Тріо

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Тарантела», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова.

ІV категорія

І місце

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Гопак», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова;

Народний художній колектив Ансамбль танцю «Непосиди» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Чардаш», керівники Лариса Румянцева, Світлана Татаренкова;

ІІІ місце

Колектив «Стиль» зразкового ансамблю сучасного танцю «Асорті» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Танок із Молдови».

Бальна хореографія

ІІІ категорія

І місце

Зразковий художній колектив хореографічна студія «Фо степ» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, номер «Мамо, вечір догоря», керівник Тетяна Хіміон;

ІІ місце

Народний художній колектив Ансамбль сучасного танцю «Міленіум» Будинку дитячої та юнацької творчості Авдіївської міської ради, номер «Самба», керівник Тетяна Кайдалова;

ІІІ місце

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Перлина» Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Вчителька», керівник Євгенія Овчаренко.

Драматичний жанр

Читці-декламатори

І категорія

І місце

Тупотіна Вероніка, Загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 4 Мирноградської міської ради, номер «Я-Українка», керівник Тетяна Чурікова;

Буштець Поліна, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Вишеньки», керівник Ірина Каплун;

ІІ місце

Аксьонова Марія, Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Дівчинка маленька», керівник Лілі Цецхладзе;

ІІІ місце

Гончаренко Варвара, Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, номер «Літо краснеє минуло», керівник Тетяна Дзюба;

Шиленкова Аріадна, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Вишеньки», керівник Лариса Зелена;

Євженко Марія, Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Тихо спить солдат в окопі», керівник Лілі Цецхладзе.

ІІ категорія

І місце

Аборончикова Кіра, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Лускунчик», керівник Микола Моць;

Тобольцева Софія, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Аля в країні Недоладії», керівник Микола Моць;

Тобольцева Софія, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Ведмедик», керівник Микола Моць;

Князев Єгор, Центр дитячої та юнацької творчості м. Костянтинівка, номер «У тебе є мрія — іди!», керівник Ірина Зубенко;

ІІ місце

Рябцев Дмитро, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Цікаві факти із життя Лесі Українки», керівник Наталія Ячмінь;

Аборончикова Кіра, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Подорож у країну Навпаки», керівник Микола Моць;

Матюнка Ганна, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, номер «Рушники», керівник Лідія Пухальська;

Каращук Карина, Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, номер «Вишеньки», керівник Тетяна Дзюба;

Корінецький Дмитро, гурток сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Доброго вам здоров’я, дідусю!», керівник Алла Афонічева;

Тихонова Софія, Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Чупа Чупс», керівник Алла Афонічева;

ІІІ місце

Черняєва Сандра, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Світлячки», керівник Наталія Ячмінь.

Дует

І місце

Яворський Владислав, Яворська Дар’я, Лиманський міський Центр позашкільної роботи, номер «А я так хочу миру в Україні», керівник Олена Маркова.

ІІІ категорія

І місце

Горобець Вікторія, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Як подружитися з Чакалкою», керівник Микола Моць;

Стягній Анастасія, Святогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Слов’янської міської ради, номер «Шарику», керівники Ольга Валюх, Ганна Леонтьєва;

ІІ місце

Волока Олена, КЗ «Республіканська ЗОШ І-ІІІ ст. Нікольського району Донецької області», номер «На роковини», керівник Наталя Герук;

Горобець Вікторія, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Лісиця-жалібника», керівник Микола Моць;

Плахотнєй Злата, гурток «Мистецтво нашого народу», КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості» Волноваської районної ради, номер «Як хорошо, що я живу в селі», керівник Тетяна Плахотнєй;

Лісна Вікторія, Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, номер «До мого фортепіано», керівник Тетяна Дзюба;

Васильєв Юрій, Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Перильні змагання», керівник Алла Афонічева;

Радченко Артур, Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Я маю право», керівник Алла Афонічева;

Павлюта Аліса, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Надія», керівник Ірина Каверіна;

ІІІ місце

Ушакова Наталія, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Слово «Плакати», керівник Ірина Гапанець;

Перфілова Софія, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Волноваської районної ради, номер «Бондарівна», Євгенія Якименко;

ІV категорія

І місце

Семцова Вікторія, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Пурпурові вітрила», керівник Микола Моць;

Коломоєць Аріна, Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Волноваської районної ради, номер «А яку ти хотів Україну», керівник Катерина Безверха;

Колектив учнів Святогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Слов’янської міської ради, номер «Поетичні барви Святогір’я», керівники Ольга Валюх, Ганна Леонтьєва;

ІІ місце

Федорів Дар’я, Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Вірте в казку», керівник Алла Афонічева;

ІІІ місце

Чернишев Микита, Соледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради, номер «Страшні слова», керівник Олена Гвоздьова;

Салтовський Микита, Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Сини-герої», керівник Лілі Цецхладзе;

Кравчук Анастасія, Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Не хохлушка», керівник Лілі Цецхладзе.

V категорія

ІІ місце

Іваненко Анастасія, ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ», номер «Лісова пісня», керівник Олена Акулова.

Театральне мистецтво

ІІ категорія

ІІІ місце

Театральний колектив «Веселка», Учбовий заклад КЗ «Мангушський опорний заклад» ЗСО І-ІІІ ст., номер «Благослови, мати, весну закликати!», керівник Олена Лесько.

ІІІ категорія

І місце

Театральна студія «Джем», Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, номер «Зустріч весни», керівник Тетяна Шульга.

ІV категорія

ІІ місце

Колектив сценічної майстерності «Витівники», Білозерський освітньо-культурний центр відділу освіти Білозерської міської ради, номер «Українське весілля», керівник Алла Афонічева;

ІІІ місце

Дует Лобанов Павло, Гнилов Олександр, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 Мирноградської міської ради, номер «Мисливські байки», керівник Марія Романчук;

Театральний колектив «Берегиня», Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Мангушського районного центру дитячої творчості, номер «Щедрий вечір або свято Меланки», керівник Наталія Пархоменко.

V категорія

І місце

Гурток художньої самодіяльності ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ», номер «За двома зайцями», керівник Наталія Рибалка.

VІ категорія

І місце

Дует Стрельцов Ігор, Калиновська Влада, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність», номер «Лісова пісня», керівник Ірина Каверіна.

Театр мод

VІ категорія

І місце

Студія «Angel», Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, номер «Калина», керівник Анжеліка Васильєва;

ІІ місце

Студія «Angel», Центр творчості дітей та юнацтва м. Селидове, номер «Називай мене квіткою», керівник Анжеліка Васильєва.

Інструментальна музика

І категорія

І місце

Перухіна Мілана, Слов’янська районна школа мистецтв, керівник Аліна Алісова.

ІІ категорія

І місце

Попова Ярина, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Аліна Алісова.

ІІІ категорія

І місце

Тріо Попова Ярина, Руднєва Єлізавета, Волкова Марина, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, керівник Аліна Алісова;

ІІ місце

Кокін Євген, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 8 Мирноградської міської ради, керівник Олександра Зозуля.

ІV категорія

ІІ місце

Кузнецова Даша, Слов’янська районна школа мистецтв, керівник Аліна Алісова;

Афанасьєва Дар’я, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 Мирноградської міської ради, керівник Лариса Хатнянська.

V категорія

ІІ місце

Семенченко Діана, ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ», керівник Наталія Рибалка.