Фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво» — це творчий проект, спрямований на популяризацію української культури. Головною метою Фестивалю є збереження і розвиток різдвяних традицій, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління. Фестиваль організовано комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність».

Учасники фестивалю у конкурсі Різдвяних страв — учні професійних (професійно-технічних) закладів освіти та вихованці Центрів дитячої та юнацької творчості.

Згідно з умовами учасники самостійно обирають сценарій відеоролика вертепної драми і колядок та щедрівок. Конкурсанти надають роботи, в яких демонструють свою творчість, креативність, оригінальність.

З 14 по 19 січня на сайті Палацу відкривається доступ до онлайн-голосування на приз глядацьких симпатій. Оприлюднення результатів відбудеться після підрахунку голосів.

Також буде працювати компетентне Журі, яке визначить переможців Фестивалю. У разі виявлення високого рівня майстерності, артистичності, культури виконання та оригінальності авторського рішення творчої роботи за рішенням Журі може бути присуджено «Гран-прі» Фестивалю.

Голосуватт.gif