На передодні Великодніх Свят комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність» 7 квітня 2021року у онлайн форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки». У конкурсі взяло участь 19 закладів освіти Донецької області з міст: Бахмут, Костянтинівка, Мирноград, Краматорськ, Дружківка, Білецьке, Селідове, Волноваха та селищ Нікольське, Парасковіївка, Шахівське.

Захід проводився з метою залучення широкого кола дітей та молоді до вивчення звичаїв українського народу в сфері декоративно-прикладного мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини.

Учнівська молодь Донеччини протягом години онлайн розписувала найпоширеніший символ українського традиційного мистецтва «Дерево життя» або, як його ще називають, Дерево роду, Світове дерево, Вазон. Дерево життя — це одночасно модель Всесвіту, людини і родини з глибоким символізмом та декоративним зображенням.

Журі конкурсу отримало фото виконаних писанок для визначення переможців у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки».