Друзі! А ви знаєте, що всією світовою інтернет-спільнотою щороку в останню неділю січня відзначається Міжнародний день без інтернету? Погодьтесь, сьогодні всі ми не просто звикли до Всесвітньої мережі. Не буде перебільшенням стверджувати, що ми від неї повністю залежимо.

Тому головна мета свята – повністю відволікти людей від комп’ютерів і своїх ґаджетів та приділити увагу своїм близьким, рідним, а також  хобі чи активному відпочинку, не пов’язаному з інтернетом.

Свою історію це свято веде з початку 2000-х років. Звичайно, багато чого змінилося з тих пір в світі глобальної мережі. Очевидно, що в той час інтернет-користувачів було значно менше та їх легше було «вирвати з мережі Всесвітнього павутиння», щоб просто реально поспілкуватися з друзями.

Без інтернету сучасна людина обійтися не може. Адже інтернет потрібен не тільки для роботи і розваг: записатися до лікаря, в школу або дитячий садок, оплатити комунальні послуги або покупки, терміново перевести гроші. Складно уявити наше життя сьогодні без чатів, форумів, соціальних мереж, ютубі і т.п.

Як і все в цьому світі, інтернет несе в собі не тільки користь, але і серйозну шкоду. Від постійного «зависання» в інтернеті погіршуються постава і зір, розвиваються хвороби суглобів, підвищується емоційна збудливість. Насправді, це не найстрашніше. Люди стали все більше часу і уваги приділяти віртуальному спілкуванню, забуваючи про тих, хто поруч.

Тому в ситуації, що склалася сьогодні резонно виникає питання – чи здатний сучасний користувач, настільки сильно вгрузлий у Всесвітнє павутиння, хоча б на один день повністю відмовитися від цього великого блага цивілізації, і що зараз з великим задоволенням він може замінити ті блага, які надає йому всемогутній і всюдисущий інтернет?

Спробуйте і ви відзначити Міжнародний день без інтернету поза мережі, але так, як вам цього захочеться, і головне – задоволення. Адже в реальному світі ще стільки всього цікавого і непізнаного, створеного, забутого і приємного...