З 21 серпня по 24 серпня 2021 року у мальовничому куточку України — музеї просто неба (Пирогів) у м. Київ пройшов перший Всеукраїнський фестиваль «Мандруй Україною», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України. Це перший фестиваль, який об‘єднав всі регіони країни в одному місті.

На фестивалі протягом трьох днів кожен з 24 регіонів та Автономної Республіки Крим презентували свій творчий потенціал, проводили майстер-класи з традиційних українських ремесел.

У складі делегації Донецької області творче надбання презентував методист відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» Дмитро ДЕНИСЕНКО.

Участь делегації у фестивалі відбулася за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.

За участю міністра культури України Олександра ТКАЧЕНКА розпочався фестиваль «Мандруй Україною». Гості фестивалю мали можливість доторкнутися до пізнання таємниць творчості на локаціях майстрів з усіх куточків України. Фестиваль відвідало понад 10000 відвідувачів. Кульмінацією став День святкування 30-річчя Незалежності України, коли після ходи фестиваль відвідали учасники святкового параду. Вкотре Донеччини підтвердила на високому рівні свій унікальний творчий потенціал.

Для всіх учасників ці дні запам’ятаються незабутніми спогадами неймовірних емоцій святкування Дня Незалежності.