Червень багатий на чудові квітучі рослини. На самому початку літа свої бутони розкривають квіти, які потребують тепла і великої кількості світла. Завдяки цьому вони набувають насиченого забарвлення та різнокольоровості. До квітів червня відносять: мак, люпин, волошку, троянду, фіалку, ірис, лілія, гвоздика бородата. Най популярнішою серед ранніх квітів є лілія. Вона має витончену форму і дуже красиво виглядає в букетах. Її кольори різноманітні та дивовижні. Троянда гарно прикрашає будинки, садові ділянки. Ці квіти мають чудовий аромат.

               im1.jpgim2.pngim3.png

       Квіти які ростуть в полі, на газонах теж можуть бути дуже красивими. Їм не потрібен спеціальний догляд, вони непримхливі, не потребують особливого догляду, а насолоджуватися ними можна з початку і до кінця літа. Волошка польова ніжна тендітна квітка. Вона має різні кольори від темно синього до блакитного. Ірис або прозваний в народі півник дуже поширений в нашій місцевості. Велика кількість квітів, навіть на одній гілці вражає, їх можна спостерігати до чотирьох відтінків. З червня і майже до самих заморозків квітнуть сонячними пелюстками яскраві чорнобривці. І хоча батьківщина цих квітів сонячна Мексика, в Україні вони дуже популярні не тільки за свою ніжність та красу, а й за цілющі та лікарські можливості. Завдяки корисним властивостям чорнобривці дійсно можна назвати золотими. Ці квіти є найціннішим лікарським засобом, вони захищають садові рослини від шкідників, їх також використовують в кулінарії та косметології.

                im4.pngim5.pngim6.png

     Півонія – довгоочікуваний фаворит червня. Не махрові, полу махрові японські, кулеві дні, розо видні – їх види і сорти вражають, змушують очі розбігатися і дивуватися такій красі. Ця квітка має свою історію. Її назва походить від грецького слова «раіопіос» - цілющій, лікуючій. Легенда свідчить що так її назвали на честь легендарного лікаря Пеона, який під час троянської війни зціляв його корінням воїнів. З давніх давен півонія приваблює людей красою і пишністю цвітіння, дивовижним насиченим ароматом. Культивувати їх почали в далекому минулому. У давнину було два вогнища культури півонія це антична Європа та Китай, в якому ця квітка дуже поважаємо та популярна. Завдяки пишності та привабливості цвітіння, чудовому аромату, вона все більше поширена в нашій країні. Кольори її вражають від білого, рожевого до яскравого пурпурного. Її по праву можна назвати царівною квітів червня. У неї навіть є своє свято – останній день червня називають День півоній.

                                 im7.pngim8.pngim9.png

       Квітами можна милуватися не тільки поки вони цвітуть. При бажанні їх можна виготовити з паперу різного виду, атласних стрічок, тканини, фоамірану та інших матеріалів. Ця нескладна робота наддасть задоволення та прикрасить будь-яке приміщення, інтер’єр кімнати, одяг або використати її як аксесуар. Бажаючі можуть долучитися до такої роботи, використовуючи схеми виготовлення з паперу та серветки чудової квітки півонія. Спробуйте та отримайте приємні враження від такого заняття.

     im10.pngim11.png