Елемент інтер’єру як рамки використовується дуже часто. У магазинах великий вибір рамок, і навіть самий вибагливий покупець завжди зможе знайти підходящу його запитам річ. Ціни на рамки найрізноманітніші, є і дешеві варіанти і дорогі, ціна яких сягає кількох тисяч рублів.

Але не варто забувати, про популярність виробів ручної роботи, які можна створити вдома самим з підручних матеріалів. Адже річ, зроблена своїми руками, з любов’ю, до створення якої прикладена любов, коштує набагато дорожче, а цінується більше в рази.

Пропонуємо ідеї створення рамок з картону своїми руками. Початківцям майстрам, батькам і дітям спочатку рекомендується робити нескладні моделі рамок. Їх схема зборки проста: спочатку готується матеріал і необхідні інструменти, потім з картону вирізається прямокутник обраного розміру, в його центрі вирізається ще один аналогічний елемент за допомогою канцелярського ножа, але меншого розміру, ніж фото, яке планується обрамляти. Потім знадобиться вирізати ще одну заготовку, щоб фото з тильної частини рамки вийшло закритим. Прикрашати таку рамочку можна заздалегідь обраного способу, наприклад, просто на ній щось намалювати.Змінюючи оформлення можна зробити рамку в будь-якому стилі.

Інструменти для роботи з картоном і гофрованим картоном.

Картон є досить міцним матеріалом. Існує безліч видів картону і технік роботи з ним. Тому одними ножицями і клеєм тут звичайно не обійтися.

Отже, для роботи з картоном, а точніше частіше з гофрованим картоном, знадобляться наступні інструменти:

картонні листи (гофровані);

— різак;

— канцелярський ніж;

— ножиці;

— захисний килимок для різання;

— манікюрні ножиці або маленькі ножиці;

— металева лінійка;

— пластикова лінійка;

— клей ПВА;

— клейовий термопістолет;

— олівець і точилка;

— малярський скотч;

— об’ємна клейка стрічка;

— пульверизатор;

— кисть;

— необхідні зображення;

— лінійки-куточки,

— циркуль і т.д .;

— фарба в балончиках.

Звичайно всі перераховані інструменти не є обов’язковими при роботі з картоном, просто даний список містить інструменти, які дуже часто можна застосувати для створення проектів з картону.

Картонна рама з квітковим оформленнямРамка з картону може бути будь-якого розміру і будь-якої форми, різної по товщині і фактурі, а також відрізнятися оформленням. Саме те, яке оформлення ви зробите і буде робити вашу рамку індивідуальної та авторської річчю. А в якості матеріалу для прикраси можна взяти все що завгодно.

Вище вже були представлені найпростіші рамки з картону, які робляться практично за пару хвилин, і цей варіант не виняток.

Рамка робиться з картонної основи, яка уявляє собою два прямокутника, в одному з яких робиться отвір під фото або картинку.

Рамка з картонних коробок для яєцьОдин з предметів, куплених в магазині і часто згодом викидаються, може бути використаний для створення дуже креативною рамки. Йдеться про картонній коробці для яєць або підкладці для яєць. Суть роботи полягає в тому, щоб зробити з коробок квіти і ними оформити рамку.

Рамка з гофрованого картонуГофрований картон дуже красиво виглядає в роботах, виконаних своїми руками. Працювати з ним легко і просто, впорається і дитина.

Невелику рамку можна зробити на подарунок, або оновити інтер’єр своєї кімнати. Будь-які нестандартні рішення, якщо вони добре гармонують з обробкою приміщення, зроблять його неабияким. Добре виглядають фоторамки з дерев’яних паличок від суші, з зрізів гілок.Цікавий варіант — використання залишків пінопластових стельових молдингов. Рамки можна зробити класичної форми і пофарбувати їх на свій смак.Кольорові олівці, котушки з нитками — прекрасний матеріал для оформлення виробів. А обрамлення фотографії привезеними з берега моря прикрасами, нагадає про літній відпочинок. Велика кількість кольору піднімає настрій і робить просту рамку з картону більш святковою.Незвичайна рамка для фото стане відмінною прикрасою інтер’єру. Дуже добре і оригінально виглядатимуть у рамці сімейні фото. Тому, все залежить від вашого бажання і фантазії.

Надихайтеся і пробуйте створювати свою унікальну рамку для оселі!