25 років тому 28 червня увійшло в новітню історію України як День великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів. Конституція для кожного з нас стала головним оберегом державності, демократії й соборності України. Цей документ свого часу подарував нам довгоочікувану незалежність, а тепер береже наше щасливе повсякденне життя від несправедливості.

Напередодні 25 річниці Конституції України у КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» було проведено репортаж «Конституція очима дітей» та розроблено інтерактивну гру «Конституція — твої права і обов`язки» з метою формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до основного Закону України.

КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» шанує урочистий День Конституції і вважає своїм беззаперечним обов’язком дотримання та виконання положень Основного Закону задля гарантії прав і свобод кожного громадянина в нашій країні.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а всюди панує світлий настрій, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом!