Осінь, чародійка кольорів, і вересень, її вправний учень, швидко створюють декорації до грандіозного прощального карнавалу природи.

Квіти одне з найпрекрасніших творінь . Вони бачать нас, люблять, чарують і навіть лікують. Багато квітів використовуються як символи і талісмани різними народами. Є такі квіти символи і в українців. Немає жодної української хати де вони не ростуть. Наші предки вважали, що цей витвір природи даровано людям від бога. Квітка постійний супутник нашого життя. Вони на клумбах, газонах, вишитих рушниках, скатертинах. Ними розмальовували печі, стіни осель. А ще квіти є на нашому національному вбранні.

Айстри, хризантеми, гібіскуси, жоржини, майорки, чорнобривці та інші квіти приємно радують нас в осінню пору своїми різнобарвними кольорами. На жаль краса квітки не вічна. Тому люди зберігають її у картинах, фотографіях, творах, виробах з бісеру, паперу, стрічок.

З метою популяризації мистецтва виготовлення квітів з різних видів паперу методистом відділу декоративно-прикладної та технічної творчості КЗ «Донецький палац молоді «Юність» для учнів НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою I-III ступенів» було проведено майстер-клас «Паперові вироби». Під час відео презентації учні отримали цікаву інформацію з історії появи квітів та легенда про них. На майстер-класі діти застосовуючи свої творчі здібності, індивідуальний стиль роботи, естетичний смак виготовили з паперу квіти, сформували композиції «Осіння мелодія квітів» та «Вересневі барви». Проведений захід сприяє бажанню створювати вироби власними руками та виховує почуття любові до квітів, природи та рідного краю.