Вокальний ансамбль «Надія» Донецького палацу молоді «Юність» існує з березня 2016 р.
З перших днів існування колективу «Надія» керівником є людина, віддана своїй справі, Мороз Ольга Миколаївна яка закінчила Харківську державну академію культури і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію артист-вокаліст (соліст),викладач.
На сьогоднішній день до складу ансамблю входить п’ять груп в яких займаються діти та молодь від
Вокальний ансамбль «Надія» є постійним учасником концертно-мистецьких заходів Палацу молоді «Юність» Жодне свято, жодна визначна подія не проходить без їх участі. Демонструючи високу професійну майстерність, юні артисти дарують глядачам гарний настрій, бадьорість і завзяття.
Майже кожний учасник колективу має певний досвід сценічної роботи в сольних виступах, у складі дуету та інших ансамблевих формах. З дня створення колективу і на сьогоднішній день, вокальний ансамбль «Надія» — прикраса будь-якого свята, кожен виступ — це незмінний успіх.
Ансамбль «Надія» постійно оновлює свій репертуар, який поділяється на навчальний, концертний та конкурсний. В наявному репертуарі є пісні різного спрямування, які стають чудовою базою для відпрацювання різноманітних прийомів ансамблевого співу, а саме: унісон; дво-, триголосного співу, різного ґатунку підголосків, бек-вокалу тощо.
Наполеглива праця і амбіційне бажання бути кращими, допомагає учасникам колективу долати перешкоди, ставати переможцями конкурсів та фестивалів різних рівнів, а саме головне, отримувати щирі оплески своїх глядачів.
Ансамбль «Надія» та його солісти ставали переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів.
Ваша дитина любить співати? Отож батьки, ця інформація саме для вас!
В вокальному ансамблі «Надія» викладає професійний педагог який навчає дітей не лише співати, розвивати свій голос, а й працювати над розвитком дихання, пластики, артистичності, розкутості перед глядачами, прививаються смаки до високого мистецтва, розвиваються музичні здібності...
Чому треба співати та відвідувати заняття по вокалу?
Найсуттєвіша і головніша відповідь на це питання — це здоров’я! Хто з батьків не хоче, щоб його дитина була здоровою? А завдяки співу можна зцілювати себе. Давно не є секретом, що лікування тонзиліту, загострення катарів носоглотки і верхніх дихальних шляхів полегшується у дітей, що займаються співом.
Сучасні наукові дослідження свідчать про те, що розвиток музичних здібностей формування основ музичної культури потрібно починати в шкільному віці. Відсутність повноцінних музичних вмінь у дитинстві з працею приходить згодом. Важливо, щоб вже в ранньому дитинстві поруч з дитиною виявився дорослий, який зміг би розкрити перед ним красу музики, дати можливість її відчути.
Музичний вокальний розвиток надає нічим не замінний вплив на загальний розвиток: формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, дитина робиться чутливою до краси в мистецтві і житті. Під час співу покращується робота дихальної, сердечно-сосудистої системи, покращується настрій. Заняття вокалом — це розвиток повноцінної особистості, людини гармонійної, впевненої в собі.