Театр дитячої та молодіжної моди «Вілейн» веде свою історію з 1999 року. Сьогодні заняття театру проходять у КЗ «Донецький Палац молоді «Юність». Театр моди відкриває широкі можливості для прояву талантів і обдарувань дітей, виявляючи в них здібності майбутніх художників, конструкторів, технологів, дизайнерів, артистів, режисерів, стилістів.

Вихованці гуртка роблять з моди — театр. Їхні покази — це справжнє театралізоване дійство, а професія моделі набуває абсолютно нового змісту та зводиться в ранг творчої. Театр моди «Вілейн» — це найліпший спосіб реалізувати творчий потенціал дитини, яка хоче стати моделлю.

Информация_html_m436c41f9.jpg

Вік майбутніх зірок подіуму різний. Від 6 до 25 років. Дітки відвідують заняття з дефіле, хореографії, візажу, етикету,фото позування, малюнку та дизайну. Програма гуртка спрямована на творчу самореалізацію та саморозвиток, тому що кожен показ — це міні-спектакль зі справжньою професійною підготовкою.

Информация_html_77aa61d4.jpg

Заняття у театрі моди «Вілейн» — абсолютно безкоштовні. Керівник і вихованці театру завжди ради вітати нових учасників свого колективу та запрошують всіх бажаючих приєднатись до творчого світу театру моди «Вілейн». А спільні подорожі та цікавий відпочинок стануть чудовим бонусом до гурткових занять та виступів на конкурсах та фестивалях.
  • Фотографії
  • Наші досягнення