Віртуальна виставка до Дня пам`яті та примирення "Пам`ять крізь роки"

Створювати гарні речі, прикрашати світ навколо — це улюблене заняття вихованців нового гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Creative Art», який відкрився на базі КЗ «Донецький Палац молоді «Юність». Вік юних майстрів найрізноманітніший: від шести до сімнадцяти років. І всіх об’єднує бажання створювати красу своїми руками.

Вироби з пап’є маше, паперу, а також силуетне вирізання «витинанка» — це дуже цікаві та захоплюючі види народної творчості, які дають змогу прилучити дітей до джерел багатющих традицій та надбання національної культури.
Хомук В.В. Про гурток декоративно-прикладного мистецтва_html_m2be2b1a5.jpg

«Казкова подорож» так називаються заняття на яких вихованці вчаться працювати з фетром та вовною. Під час виготовлення різноманітних м’яких іграшок, брелоків, фетрових картин в учнів розвиваються старанність, працьовитість, творча уява, прищеплюються акуратність, формується творче відношення до праці, виробляються певні навики та вміння, які можуть знадобитися в житті, створюється незвичайне середовище і атмосфера дружелюбності, підтримки і спрямованості на успіх.
Хомук В.В. Про гурток декоративно-прикладного мистецтва_html_m4f79b7bd.jpg

Заняття в гуртку виховують у дітей почуття національної самосвідомості, любові до своєї країни, залучають гуртківців до активної праці, прищеплюють повагу до народного мистецтва. А ще заняття в «Creative Art» — абсолютно безкоштовні, тому кожна дитина має змогу долучитися до чарівного світу мистецтва.

Відомо, що іноді дитяче захоплення переростає в професію. Джерело творчості не вичерпається, а набуті знання і навички будуть і далі розвиватися. Тому потрібно зуміти довіритися внутрішній природі юного майстра і створити такі умови, які не заважатимуть реалізувати йому свій внутрішній творчий потенціал. Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Creative Art» — це місце, де діти зможуть відчути себе справжніми митцями.
Хомук В.В. Про гурток декоративно-прикладного мистецтва_html_6ed2d887.jpg
  • Фотографії
  • Відео заняття
  • Наші досягнення
  • [2021] Заняття вихованців під час локдауну
  • [2021] Роботи вихованців під час локдауну